Ви є тут

Юні хмельничани показали відмінні знання з історії рідного міста на брейн-рингу «Моя позиція» та виграли поїздку до Верховної Ради України

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому навчально-виховному комплексі №10 відбувся відбувся перший півфінал міської інтелектуальної гри «Моя позиція».

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, учасниками інтелектуального змагання стали учні 10-11 класів таких навчальних закладів:

 • «Народжені перемагати» ЗОШ №22
 • «Нащадки Богдана» ЗОШ №18 ім. В. Чорновола
 • «Патріоти» СЗОШ №1
 • «Ex tempore» НВК №4.

Ці команди перемогли у різноманітних цкіавих квестах та вікторинах, які проходили взимку у хмельницьких школах. Тепер діти взяли участь у брейн-рингу «Моя позиція». Юні хмельничани відповідали на запитання ведучого про історію міста та України, принципи місцевого самоврядування та багато іншого. Школярі показали високий рівень злагодженості, рішучості та кмітливості. Вони доклали максимум зусиль, щоб активно себе проявити. Діти продемонстрували, що вміють працювати у команді, підтримувати один одного та допомагати. Вони впевнено та швидко відповідали на запитання про місцеве самоврядування та історичні події. Учасників команд активно підтримували їхні друзі, батьки та щиро за них вболівали.

Перше місце посіла команда школи №18, а друге - учні школи №1. Вони пройшли до фіналу конкурсу.

Брейн-ринг пройшов енергійно, яскраво та цікаво. Діти показали, на скільки добре знають рідне місто та історію України. Школярі змогли дізнатися багато нового, продемонстрували, що вміють швидко та влучно відповідати на питання, вони стали більш впевненими у собі. 

Переможці фіналу отримають спеціальний подарунок від Олександра Симчишина - сертифікат на екскурсію до Верховної Ради. Керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій зазначила, що дуже пишається усіма учасниками, адже вони показали дуже гарні знання та чудово проявили себе у командній грі.

У четвер, 13 квітня, у навчально-виховному комплексі №10, пройшла друга півфінальна гра брейн-рингу «Моя позиція».

У цій інтелектуальній грі змагалися учасники команд таких навчальних закладів:

 • «Black&white» СЗОШ №25
 • «Партія» гімназії №2
 • «Подоляни» НВО №5 
 • «Юніори» СЗОШ №29.

Діти впевнено та активно відповідали на поставлені питання, проявили свій рівень знань та показали, що добре орієнтуються у принципах місцевого самоврядування та знають історію рідного міста.

Перше місце посіла команда школи №29, а друге - учні НВО №5. Вони пройшли до фіналу конкурсу. Вони змагатимуться у фіналі з командами «Патріоти» та «Нащадки Богдана», які напередодні також перемогли у грі.

Вчора, 20 квітня, у навчально-виховному комплексі №10, відбувся фінал брейн-рингу «Моя позиція».

У цій інтелектуальній грі змагалися учасники команд таких навчальних закладів:

 • «Нащадки Богдана» ЗОШ №18
 • «Патріоти» СЗОШ №1
 • «Подоляни» НВО №5 
 • СЗОШ №29 «Юніори». 

Брейн-ринг пройшов захоплююче та цікаво. Усі команди активно себе проявили. Школярі правильно та влучно відповідали на поставлені запитання, проявили ерудицію та логіку, продемонстрували, що добре знають принципи місцевого самоврядування та історію рідного міста.

Переможцями інтелектуальної гри «Моя позиція» серед учнів 10-11 класів стала команда СЗОШ №29 «Юніори». Переможці отримали спеціальний подарунок від Олександра Симчишина - сертифікат на поїздку до Верховної Ради України. Цікава та пізнавальна екскурсія відбудеться 15 травня. Діти зможуть більше дізнатися про роботу народних депутатів України та побачити історичні пам'ятки Києва.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: