Ви є тут

У Хмельницькій міській дитячій лікарні облаштують кімнату сумісного перебування матері і немовляти

Инна Хананова

На базі відділення для недоношених дітей Хмельницької міської дитячої лікарні облаштують кімнату сумісного перебування матері і немовляти. На це буде виділено 100 тисяч гривень з міського бюджету. Колишню палату планують перетворити на зону комфорту. Тут встановлять сучасні меблі, техніку та облаштують санвузол. Ідея належить активістам громадської організації «Світанок».

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», звичайну палату, що у відділенні для недоношених дітей Хмельницької міської дитячої лікарні, перетворять на сучасну кімнату для сумісного перебування матері і немовляти.

Голова громадської організації «Світанок» Олена Голяк розповіла, що кімната вже є, але тут ще потрібно облаштувати зручності. За її словами, тут буде зручне ліжко, крісло, а також облаштують санвузол. Активісти наголошують, що кімната сумісного перебування матері і немовляти дуже необхідна. Оскільки дітки, які передчасно народилиися, потребують особливого та довготривалого догляду. Поки малюк набирає вагу, матуся перебуває разом з ним у лікарні.

Активісти написали відповідний громадський проект, який має назву «Кімната виходжування виходжування недоношених малюків «Поруч з мамою». Його вартість становить майже 100 тисяч гривень. Коли кошти надійдуть з міського бюджету, ідею розпочнуть реалізовувати.

Нагадаємо, що у Хмельницькій міській дитячій лікарні відкрили кімнату для грудного вигодовування. Кошти на її облаштування виділили з міського бюджету. Тепер передчасно народжених немовлят зможуть годувати молоком матері, а не сумішами,  як це робили раніше. Завдяки цьому малюки швидше набиратимуть вагу, а термін перебування їхнього в лікарні суттєво зменшиться. Молоді матусі передчасно народжених діток вже встигли оцінити переваги кімнати для грудного вигодовування. Тепер тут можна комфортно перебувати, підігрівати пляшечку тощо.

Може бути цікаво: