Ви є тут

Олександр Симчишин представив Хмельницький на Міжнародному саміті в Китаї

оновлено
Инна Хананова

У Китаї відбувся Міжнародний саміт Silk Road Business Summit в Китаї. На заході були присутні представники майже 100 країн світу: мери, керівники регіонів, міністри, бізнес-спільнота. У складі української делегації є міський голова Хмельницького. Олександр Симчишин презентував інвестиційний потенціал міста. Велику увагу мер зосередив на індустріальному парку та основних підприємствах міста. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Україна та Китай цього року відзначають 25-річчя встановлення дипломатичних відносин. Це – важлива подія в історії обох держав. Сьогодні Китай – це потужна  держава з розвиненою економікою, яка активно впливає на  світову геополітичну ситуацію, є найбільшим споживачем, виробником та експортером у світі. Провідна роль Китаю на світовому ринку є незаперечною. За роки реформ, що відбувалися в країні останнім часом, Китай перетворився з відсталої аграрної країни на провідну індустріальну державу. Саме від промисловості Китаю залежить стабільність багатьох країн. Починаючи з 2010 року Китай впевнено посів друге місце  у світі після США за рівнем економічного розвитку, обігнавши Японію, яка була на ньому впродовж 42 років.

Україна продовжує вести активну політику багатосторонньої співпраці з Китаєм. 

У місті Zhangjiajie триває Міжнародний Саміт Silk Road Business. Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин. 

«У складі української делегації представляю Хмельницький. Презентую інвестиційний потенціал міста, індустріальний парк, основні наші підприємства. Тема виступу: «А Маrket of Innovation and Opportunity», - написав Олександр Симчишин.

Міський голова додав, що усі витрати за рахунок китайської сторони.

Вчора, 17 жовтня, Олександр Симчишин на своїй сторінці у соцмережі поділився враженнями від Міжнародного саміту Великого Шовкового шляху Silk Road Business Summit.

Міський голова розповів, що все пройшло на високому рівні завдяки якісній організації. На заході були потужні спікери: міністри, екс-президенти, посли різних держав, бізнес світового рівня. На такому потужному саміті вперше було представлено і наш Хмельницький.

Олександр Симчишин презентував хмельницький інвестиційний потенціал, індустріальний парк, наші експортні підприємства, проекти економічного розвитку. Також він домовився про участь нашого бізнесу у безкоштовних виставках у Китаї.

Також мер провів хороші та змістовні робочі зустрічі з керівництвом китайських міст і провінцій, керівником проекту Великого Шовкового Шляху, впливовим китайським бізнесменом Lu Jianzhong, мерами інших міст, провінцій та регіонів.

На саміті був представлений окремий стенд про Хмельницький. Тут були розміщені презентації, каталоги, прайси наших 10 експортних підприємств.

Також Олександр Симчишин розповів про враження від неймовірного міста Zhangjiajie.

«Тут знімали фільм «Аватар», тут неймовірний ландшафт, унікальний парк в горах, найбільший міст з прозорим дном, фантастична природа, гори Tianmen, мільйони туристів», - написав міський голова.

Мер додав, що Хмельницький набуває авторитету на Міжнародному рівні.

Нагадаємо, що недавно Олександр Симчишин взяв участь у Міжнародному саміті мерів, який відбувся у Києві. Міський голова виступив із доповіддю щодо утилізації твердих побутових відходів, а також презентував проекти і програми підтримки бізнесу: «Купуй Хмельницьке», відшкодування відсоткових ставок за кредитами, зниження відсоткових ставок для виробництва, індустріальний парк, залучення інвестицій, інвестиційний портал, проект «МоДні».