Ви є тут

Олександр Симчишин привіз з Міжнародного Саміту мерів два призи для Хмельницького

Инна Хананова

Вчора, 9 жовтня, у Києві, відбувся Міжнародний Саміт мерів. На заході були присутні мери українських та зарубіжних міст. Серед них був і міський голова Хмельницького. Олександр Симчишин виступив із доповіддю щодо утилізації твердих побутових відходів. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Міжнародний Саміт мерів (IMS) заснований два роки тому як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування та фахівцями місцевого розвитку світового рівня. Саміт організований Western NIS Enterprise Fund за підтримки Прем’єр-міністра України та мера Києва. Щорічний Саміт об’єднує сотні мерів українських та зарубіжних міст. Під час заходу мери обговорюють сучасні тенденції у розвитку міст, інновації, а також презентують найкращий міжнародний і місцевий досвід міського управління. Завдяки спеціальному формату Саміту учасники діляться історіями успіху українських міст у різних сферах, обмінюються досвідом, знайомляться з мерами міст, експертами та агентами змін у громадянському суспільстві та бізнесі.

Міжнародний Саміт мерів, який відбувся вчора, 9 жовтня, у Києві, був зосереджений на співпраці як інструменті трансформації міста задля потреб жителів. Саміт був присвячений трьом основним напрямкам співпраці: співпраця міста з громадянським суспільством та активними громадянами, співпраця міста з бізнесом та співпраця між містами-побратимами.

Про участь у Міжнародному Саміті мерів Олександр Симчишин написав на своїй сторінці у соцмережі.

«Взяв участь у двох дискусіях. Щодо проблеми поводження з твердими побутовими відходами (сміттям). Наші зусилля із сортування сміття, проектах в школах, проект «Екобус», підземні контейнери, система дегазації сміттєзвалища, а також кроки щодо будівництва сміттєпереробного комплексу отримали схвальні відгуки», - написав міський голова.

Також Олександр Симчишин презентував проекти і програми підтримки бізнесу: «Купуй Хмельницьке», відшкодування відсоткових ставок за кредитами, зниження відсоткових ставок для виробництва, індустріальний парк, залучення інвестицій, інвестиційний портал, проект «МоДні».

Міський голова додав, що партнери та організатори проекту відзначили швидкий і динамічний розвиток нашого міста. Також Олександр Симчишин зазначив, що два спеціальних призи з Міжнародного Саміту мерів вже їдуть до Хмельницького. Це програмне забезпечення для проекту «Безпечне місто» і користування ним протягом чотирьох місяців. А також безкоштовна сесія впровадження електронного квитка.