Ви є тут

Хмельницький гурт «Мотор'ролла» потрапив до тренувального табору шоу «Х-фактор»

оновлено
Инна Хананова

У суботу, 22 вересня, на сцені популярного шоу «Х-фактор», ми побачили відомий хмельницький гурт «Мотор'ролла». Далі про це розповість «Хмельницький».

У суботу, 22 вересня, о 19:00, на телеканалі «СТБ», відбувся четвертий випуск дев'ятого сезону шоу «Х-фактор». Цього разу у відомому вокальному проекті виступив хмельницький гурт «Мотор'ролла». Хлопці спробували підкорити сцену «Х-фактора».

«Ті, що збирають стадіони, чиї пісні лунають у радіоефірі, легенди українського року», - представили гурт «Мотор'ролла» в анонсі нового випуску шоу «Х-фактор». 

Відомий хмельницький гурт «Мотор'ролла» взяв участь у кастингу на шоу «Х-фактор». Цього разу відбір учасників проходив у Львові. Саме сюди приїхали хмельничани. Як оцінили виступ «Мотор'ролли» члени журі, далі розповість «​Хмельницький».

«Ми вже навіть конкуруємо з Олегом Винником», - пожартував лідер гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний під час кастингу на шоу «Х-фактор».

Коли хлопці вийшли на сцену, у залі їх зустріли гучними оплесками. Дмитро Шуров нагадав, що минулого сезону в «Х-факторі» був хлопець із Африки, який співав пісню «Мотор’ролли» «Восьмий колір».

«Цей хлопець колись знайшов нас і сказав, що вивчив українську завдяки пісні «Восьмий колір», - відповів Сергій Присяжний.

Далі хмельничани виконали пісню «Восьмий колір». Олег Винник одразу ж по завершенню виступу «Мотор’ролли» сказав:

«Будьте на «Х-факторі», я кажу «Так».

Ріаnoбой також сказав «Так». А ось Андрій Данилко попросив хлопців заспівати приспів іншої пісні – «Лінія». Після чого також сказав «Так». Настя Каменських заявила:

«Ви просто необхідні нам в «Х-факторі», тому що ваш досвід – це буде круто для наших учасників».

Отож, «Мотор’ролла» отримала чотири «Так». Тепер ми побачимо хмельницький колектив у тренувальному таборі.

Додамо, що свою діяльність гурт «Мотор'ролла» розпочав ще у 1994 році. Саме тоді відбувся перший публічний виступ гурту. Назва «Мотор'ролла» є скороченням двох слів — «мотоцикли» та «рок'н'ролл». За роки своєї творчості гурт встиг завоювати любов прихильників та став досить популярним. Минулого року, з нагоди святкування Дня міста Хмельницького, гурт «Мотор'ролла» виступив на сцені біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Весною гурт «Мотор'ролла» став хедлайнером рок-фестивалю «Rock&Buh», який розгорнувся на території Молодіжного парку. Хмельницький гурт виконав відомі хіти: «Восьмий колір», «Не дзвонила, не заходила», «Моя вода» та інші. У червні Сергій Присяжний і його команда представили свою нову пісню «Надихай», автором слів і музики до якої є давня знайома «Мотор'ролли» Тома Приймак.

31 серпня рок-гурт «Мотор’ролла» виступив разом з ансамблем «Козаки Поділля» на сцені фестивалю «Respublica FEST». Для глядачів вони підготували спільну спеціальну програму з українських народних пісень у роковій обробці та під звуки оркестру і хору. На сцені виступили одразу 80 музикантів. Це стало унікальним виступом в історії української музики.