Ви є тут

Наметове містечко, фуд-корти та дві сцени: яким був фестиваль «Rock&Buh-2018»

оновлено
Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Яскравий фестиваль цієї весни «Rock&Buh» завершився. На відвідувачів головної музичної події міста чекало багато цікавого. Чим вражав рок-фестиваль цього року, дізнавався «Хмельницький».

Минулого тижня на території Молодіжного парку вирував фестиваль «Rock&Buh». Музичне дійство тривало з 25 по 27 травня. А 22 травня організатори фестивалю провели прес-конференцію, під час якої розповіли, що чекатиме на хмельничан та гостей міста.

Міський голова Олександр Симчишин розповів, що зробити Хмельницький містом фестивалів - це одна з його мрій і вона успішно втілюється. Нагадаємо, що недавно у місті пройшов фестиваль джазової музики. А тепер усі могли насолоджуватися виступами українських виконавців на сцені рок-фестивалю «Rock&Buh». Міський голова додав, що перший фестиваль мав успіх, тому було вирішено, що він стане щорічним.

«Ми задумували наш фестиваль  як такий, де будуть однозначо виступати місцеві гурти. Також фестиваль з легендарними українськими виконавцями і однозначно некомерційний захід, який буде фінансуватися за рахунок бюджету і позабюджетного ресурсу», - зазначив міський голова.

Отже, цього разу під час фестивалю «Rock&Buh» діяли дві сцени: велика та мала. Фестиваль діяв з 25 по 27 травня, з 17:00 до 00:00. На сцені фестивалю виступали як відомі українські гурти, так і молоді виконавці. Зокрема, у п'ятницю, 25 травня на усіх чекали виступи гуртів: «Зворотня дія», «Сова», «The Hypnotunez», «Чумацький шлях» та «Воплі Відоплясова». У суботу, 26 травня, відвідувачі насолодилися виступами таких гуртів: «Ангажемент на вівторок», «Akutе», «STANZA», «Detach» та «Антитіла». А в неділю, 27 травня, виступали гурти: «Мотанка», «Lost Gravity», «Krut», «Фіолет» та «Мотор”ролла». А на малій сцені звучала електронна та акустична музика.

Також під час фестивалю діяло наметове містечко. Для цього облаштували спеціальну зелену зону на території міського пляжу. Тут розмістилися мешканці інших міст, які приїхали на фестиваль з наметами. 

Слід зазначити, що фестиваль «Rock&Buh» організувала міська влада спільно з найвідомішими хмельницькими гуртами, які є співорганізаторами фестивалю та виступають на головній сцені, а також до проведення заходу долучився місцевий бізнес. 

На березі Південного Бугу протягом 25, 26 та 27 травня діяло дві сцени масштабного фестивалю «Rock&Buh», де виступали десятки відомих українських гуртів та два гурти з Білорусі та Великобританії.

Хедлайнерами цьогорічного фестивалю були «Воплі Відоплясова», «Антитіла» та «Мотор”ролла». На території знаходився подіум для людей з інвалідністю. Крім того, працювали фуд-корти. Кожен бажаючий міг скуштувати смачні страви від хмельницьких рестораторів. Тут можна було придбати страви з м'яса, птиці, овочів тощо. Хмельничани та гості міста купували морозиво, чай, каву та прохолодні напої. Захід відвідали десятки тисяч відвідувачів. Після фестивалю працювали нічні тролейбуси. І вперше «Rock&Buh» транслювали на одному із місцевих телеканалів у прямому ефірі.

Кожен із відвідувачів запам'ятав фестиваль по-своєму. Тут вирували шалені емоції. Такий фестиваль у нашому місті - це яскрава музична подія, яка зібрала на березі Південного Бугу тисячі людей. Хмельничани радіють тому, що у нашому місті проводять такі чудові заходи.