Ви є тут

У мікрорайоні Озерна встановили новий світлофор

Инна Хананова

На перехресті вулиць Панаса Мирного та Кармелюка встановили світлофорний об'єкт. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Перші світлофори у нашому місті встановили ще в 70-ті роки минулого століття. Багато з них функціонують досі. Однак обладнання застаріло та потребує заміни.

Минулого року у місті встановили понад 200 нових світлофорів. З міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень на заміну старих приладів. Минулого року нові світлофори з'явилися на вулицях Трудовій, Чорновола (поблизу державної ветеринарної лікарні), Пілотській, на Львівському шосе, на перехресті вулиць Вінницької та Профспілкової тощо. Хмельничани задоволені тим, що на вулицях міста зростає кількість нових світлофорних об'єктів, адже вони підвищують безпеку дорожнього руху.

Світлодіодні світлофори дозволяють значно заощаджувати споживання електроенергії. Кошти на заміну світлофорів виділили з міського бюджету. Ціна залежить від типу обладнання і коливається від 4,5 до 12 тисяч гривень. Місця для заміни світлофорів визначають, враховуючи аварійність дороги. На усіх світлофорах встановлюють світильники для додаткового освітлення пішохідних переходів.

Недавно новий сучасний світлофор з'явився у мікрорайоні Озерна. Прилад модернізований та оснащений відліком часу. Перехрестя вулиць Панаса Мирного та Кармелюка - це одна з найбільших розв'язок мікрорайону Озерна, яка потребувала врегулювання руху транспорту. Неподалік триває будівництво нової дороги на вулиці Січових Стрільців та капітальний ремонт вулиці Кармалюка, а також проводиться поточний ремонт суцільним методом вулиці Панаса Мирного. А незабаром буде зроблена пластикова розмітка дороги.