Ви є тут

У Хмельницькому триває будівництво нової дороги, яка з’єднає Озерну зі Старокостянтинівським шосе

оновлено
Инна Хананова

Автор фото - Остап Волошин

Автор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинАвтор фото - Остап ВолошинФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

У Хмельницькому, на початку цього року, розпочалося будівництво нової дороги на вулиці Січових Стрільців. Вона з’єднає мікрорайон Озерна та Старокостянтинівське шосе. Відповідно до проекту дорога матиме чотири смуги руху транспорту, широкі тротуарні доріжки, автобусні зупинки, зовнішнє освітлення та світлофори.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», на вулиці Січових Стрільців в січні розпочалися масштабні будівельні роботи. Усе планують завершити до кінця 2019 року. За словами міського голови Олександра Симчишина, завдяки будівництву цієї дороги вдасться максимально розвантажити мікрорайон Озерна. Також це дасть змогу сформувати один із маршрутів громадського транспорту. Міський голова впевнений, що ця дорога піде на користь усьому транспортному сполученню мікрорайону Озерна та всього міста.

На будівництво цього важливого об'єкту потрібно понад 27 мільйонів гривень. Перші п'ять мільйонів гривень передбачили у бюджеті на 2018 рік. Підготовчі роботи стартували у січні.

Нова сучасна дорога пролягатиме від Старокостянтинівського шосе до вул. П. Мирного (біля ТЦ «Агора»). Її ширина становитиме 26 метрів, дорога матиме 4 смуги руху транспорту по 3,75 метри кожна. Вони будуть розділені зеленою зоною. Також тут облаштують 2 тротуари по 3 метри. Їх планують відділити від проїжджої частини огорожею та зеленими насадженнями. Проект передбачає також облаштування автобусних зупинок та посадкових майданчиків на вулиці Січових Стрільців. Крім того, тут встановлять зливову каналізацію та сучасні світлофори. Також подбають про якісне зовнішнє освітлення.

Крім цього об'єкту, у міській раді мають намір побудувати ще низку доріг. Наразі виготовляють проектно-кошторисну документацію для того, щоб облаштувати належним чином вулицю Лісогринівецьку, збудувати дорогу на вулиці Мельникова, що сполучить Зарічанську з Трудовою, а також дорогу, яка з'єднає вулицю Свободи і Старокостянтинівське шосе.

У Хмельницькому активно триває будівництво дороги, яка з'єднає мікрорайон Озерна та Старокостянтинівське шосе. Далі про це розповість «Хмельницький».

Масштабні будівельні роботи тривають на вулиці Січових Стрільців. Світлинами, які демонструють процес будівництва, діляться у соцмережі місцеві мешканці. З фотографій видно, що на будівельному майданчику активно працює спецтехніка. Роботи тривають з січня цього року. 

На вулиці Січових стрільців триває будівництво нової дороги. Вона з’єднає мікрорайон Озерна зі Старокостянтинівським шосе. Таким чином прагнуть розвантажити рух транспорту. Про подробиці далі «Хмельницький».

Дорога матиме чотири смуги руху. Тут облаштують тротуари, заїзні «кишені» та світлофори. Також буде якісне сучасне освітлення. Крім того, планують облаштувати систему водовідведення. У перспективі тут курсуватиме громадський транспорт. На цей об’єкт потрібно майже 30 мільйонів гривень. На роботи з міського бюджету уже спрямували 12 мільйонів гривень. Наразі працівники завершують облаштування шляхополотна.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: