Ви є тут

Сімейна амбулаторія на Зарічанській обслуговує понад 15 тисяч хмельничан

Инна Хананова

На вулиці Зарічанській, 30, почала працювати амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №8 міського центру ПМСД №2. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Два роки тому у нашому місті розмежували первинний та вторинний рівень медичної допомоги. Це відбулося в рамках реформи галузі охорони здоров'я. Тепер дільничні терапевти та педіатри приймають громадян у сімейних амбулаторіях. Наразі їх у Хмельницькому працює понад 20. В амбулаторних закладах міста впроваджують програму «Поліклініка без черг». Це означає, що пацієнти можуть зручно записуватися на прийом до лікаря первинної ланки за допомогою телефону або інтернету. 

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 8 Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 продовжила роботу за новою адресою: вулиця Зарічанська, 30. Амбулаторія знаходиться у приміщенні колишньої жіночої консультації №2. Медичний заклад обслуговує понад 15 тисяч мешканців міста. Незабаром її переобладнають для того, щоб і діти, і дорослі змогли комфортно відвідувати заклад. За даними управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради, в амбулаторії працюють 5 лікарів загальної практики, 4 педіатра та 2 терапевта. Незабаром в амбулаторії надаватимуть медичну допомогу первинного рівня в повному обсязі. Зокрема, тут можна буде пройти лабораторне та електрокардіографічне обстеження. Також будуть здійснювати внутрівенні, внутрішньом’язові, підшкірні ін’єкції та щеплення. Крім того, будуть діяти денний стаціонар та гінекологічний кабінет.

У 2017 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію ремонту приміщення. Також відремонтували дах, підвальне приміщення та розпочали ремонт кабінетів амбулаторії. На це були виділені кошти з міського бюджету. Незабаром ремонтні роботи повністю завершаться і медичний заклад почне працювати повноцінно.

Сімейна амбулаторія на Зарічанській, 30, працює щодня з 08:00 до 19:00. У суботу з 9:00 до 14:00 приймає черговий лікар. У неділю – вихідний. 

Вулиці, що згадуються: