Ви є тут

Бойовий гопак, регбі та футбол: як у Хмельницькому відзначали загальноміський День здоров'я

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому провели загальноміський День здоров'я. Що цікавого відбулося, дізнавався «Хмельницький».

У нашому місті влаштували справжнє спортивне свято, присвячене Дню здоров'я. Це спрямовано на те, щоб спонукати хмельничан вести активний та здоровий спосіб життя, а також ознайомити усіх із цікавими та різноманітними видами спорту. Крім того, День здоров'я має на меті залучити молодь міста до рухової активності та систематичних занять фізичною культурою. Додамо, що у Хмельницькому День здоров'я відзначають третій рік поспіль. З нагоди свята у нашому місті підготували цікаву та насичену програму.

У п’ятницю, 8 червня, о 17:00, на стадіоні «Поділля» відбулися змагання з міні-футболу, кульової стрільби, настільного тенісу, шахів і дартсу серед працівників відділів, управлінь, департаментів міської ради, комунальних підприємств та депутатів Хмельницької міської ради.

У суботу, 9 червня, з 10:00 до 13:00, у сквері ім. Т.Г Шевченка, презентували найкращі і наймасовіші види спорту, а також ті, які лише починають розвиватися. На усіх присутніх чекали показові виступи з таких видів спорту: фітнес, тай-бо, зумба, різновиди карате, спортивні танці, тхеквондо ВТФ, бойовий гопак, змішані єдиноборства, кросфіт, рукопашний бій, футбол, регбі, художня та спортивна гімнастика. Хмельничани та гості міста мали унікальну нагоду взяти участь у цікавих майстер-класах та спробувати свої навички у будь-якому з цих видів спорту. Також цього дня мешканцям та гостям міста презентували нові види спорту: джампінг та капоейра. Вони починають активно розвиватися у нашому місті.

Загалом День здоров'я пройшов цікаво та насичено. Це була хороша можливість провести своє дозвілля корисно та активно.

На спортивному святі побував також міський голова Олександр Симчишин. Враженнями від загальноміського Дня здоров'я він поділився на своїй сторінці у соцмережі.

Міський голова зазначив, що День здоров'я повинен бути саме таким - веселим та активним. Колись це була просто нудна спартакіада. А тепер, за словами Олександра Симчишина, це два дні руху, змагань, здоров'я. Свято було цікавим для дітей, підлітків та дорослих. Кожен отримав багато позитиву та корисно провів дозвілля.

Дивіться у "Великому довіднику":