Хмельницькі випускники 24 травня складатимуть тести з української мови та літератури

Ви є тут

Инна Хананова

Завтра, 24 травня, хмельницькі випускники складатимуть тести з української мови та літератури. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Настала пора складання екзаменів та випускних вечорів. Завершення навчання у школі - це важлива подія у житті кожної людини. Адже попереду на випускників чекає доросле життя. А наразі випускники здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Основна сесія ЗНО розпочалася у вівторок, 22 травня, тестуванням з математики. А вже завтра, 24 травня, випускники проявлятимуть свої знання з української мови та літератури.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів об 11:00.

Учасники ЗНО повинні мати з собою такі документи:

  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Якщо ж цих документів в учня немає, то його не допустять до здачі ЗНО. В аудиторію, де буде проходити тестування, можна взяти з собою пляшку води та дві-три ручки чорного кольору. Школярам заборонено брати будь-які гаджети, а саме: мобільні телефони, флешки, смарт-годинники, навушники. 

Тест з української мови і літератури складається із завдань трьох форм. Загалом випускники повинні виконати 58 завдань. На виконання тестів з української мови та літератури в учнів буде 180 хвилин. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України. Якщо учень виконає правильно завдання №1-33 та №58, то може отримати максимально 62 бали. Це буде зараховано як державна підсумкова атестація. Якщо випускник виконає правильно всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, то отримає 104 бали.

Український центр оцінювання якості освіти зазначає, що готових відповідей до тестів не існує. Усі сертифікаційні роботи та завдання друкуються суворо конфіденційно. Уся інформація при підготовці та проведенні оцінювання засвідчується атестатами відповідності.