Ви є тут

У Хмельницькому волонтер Корпусу Миру проведе безкоштовне заняття з англійської мови

Инна Хананова

У Хмельницькому триває курс безкоштовних занять з англійської мови у клубі «English Speaking Club». Цього разу відвідувачі клубу будуть спілкуватися на тему «Стабільне життя». Модератором зустрічі буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Як і де буде проходити заняття, дізнавався «Хмельницький»

Нагадаємо, що «English Speaking Club» відновив свою діяльність у Хмельницькому у 2017 році. Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Відвідувачі «English Speaking Club» активно спілкуються з однодумцями на різноманітні актуальні проблеми сучасності та висловлюють власну думку з приводу важливих питань. Заняття розмовного клубу сприяють удосконаленню навичок володіння іноземною мовою. Також це хороша можливість вивчити нові слова і попрактикувати англійську з носіями мови. Кожне заняття клубу є тематичним. Так, цього року відвідувачі вже поспілкувались на теми цілей на 2018 рік, відносин, фестивалів, глобальних проблем людства, кохання, грошей та спорту.

У січні розмовний клуб розпочав новий сезон у 2018 році. А вже цієї п’ятниці, 16 березня, відбудеться чергове англомовне заняття. Традиційно захід пройде у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться о 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Цього разу заняття буде присвячено темі: «Стабільне життя та як витрачати менше». Цього разу відвідувачі зможуть обговорити, як витрачати менше ресурсів щодня. Це стосується не лише грошей. Можна розумно заощаджувати пластик, воду, електроенергію тощо. Потрібно бути свідомим та відповідальним громадянином, вміти відповідати за свої вчинки. Важливим у цьому питанні є сортування сміття. Адже це безпосередньо впливає на наше життя та навколишнє середовище. Заняття буде проходити в активній ігровій формі та дозволить розширити свій кругозір. На учасників чекатимуть цікаві конкурси та завдання. Кожен зможе корисно та цікаво провести час у дружній та приємній атмосфері.

Модератором заняття з англійської мови буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: