Ви є тут

У Хмельницькому обрали «Шкільну красуню-2018»

Инна Хананова

У вівторок, 13 березня, у Хмельницькому міському будинку культури обрали «Шкільну красуню-2018». У традиційному міському конкурсі краси серед учениць закладів загальної середньої освіти змагалось 10 дівчат віком від 13 до 16 років. Вони демонстрували свої вміння, соціальну активність та комунікабельність.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», за словами організаторів, навіть карантин не став на заваді дівчатам належним чином підготуватися до конкурсу. Підтримати дівчат на конкурсі прийшли їхні батьки, вчителі та друзі. Захід тривав понад три з половиною години.

Під час відеовізитівок дівчата розповідали про себе та про свої захоплення. Деякі моменти конкурсу стали несподіванкою. Зокрема, це стосується дефіле конкурсанток у новій спеціально розробленій шкільній формі.

В інтелектуальному конкурсі дівчата говорили про актуальні проблеми сучасності – корупцію, цькування дітей у школах та навіть про залежність молоді від телефонів. Учасниці пропонували свої шляхи вирішення цих проблем. Члени журі оцінювали також комунікабельність та дружелюбність хмельницьких красунь.

Крім дефіле, учасниці традиційно готувалися до конкурсу талантів. Хтось співав пісні, танцював або читав вірші. А одна з учасниць намагалася вразити журі своїми жартами. Організатори зауважують, що саме обдарованість школярок цінують найбільше.

У перервах між конкурсами на сцені будинку культури виступали творчі колективи міста.

Отже, кожна з учасниць конкурсу отримала свій приз та титул.

  • «Міс чарівність» стала учениця ЗОШ №22 Вероніка Ткачук,
  • «Міс артистичність» - учениця УВК №4 Вікторія Кустрич,
  • «Міс оригінальність» - учениця ЗОШ №13 Діана Савчук,
  • «Міс креативність» - учениця ЗСОШ №15 Даріна Вальчук,
  • «Міс інтелектуальність» - учениця НВО №5 Любов Лінник,
  • «Міс глядацьких симпатій» - юна художниця, учениця СЗОШ №8 Анастасія Шкреба,
  • «Міс фото» - учениця СЗОШ №29 Вікторія Макарова з СЗОШ №29.

Другою віце-міс обрали Аліну Захарчук, яка навчається у ЗОШ №14, а першою віце-міс стала учениця ЗОШ №25 Анастасія Ковальська. Звання «Шкільна красуня-2018» отримала Єлизавета Пєрєпєчкіна, яка є ученицею 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею імені Андрія Мазура.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: