Ви є тут

У Хмельницькому відомий блогер та мандрівник розповість, як подорожувати, розвиватися та заробляти водночас

Инна Хананова

Незабаром до Хмельницького завітає онлайн-підприємець, мандрівник, блогер та письменник Орест Зуб. Він розповість хмельничанам про те, як вдало поєднувати подорожі, саморозвиток та заробіток. Коли та де відбудеться зустріч, дізнавався «Хмельницький».

У сучасному світі існує багато способів, щоб заробляти кошти онлайн. Часто люди ведуть різноманітні блоги, де розповідають про новинки косметики, кіноіндустрії, музики тощо. Однак не всім вдається зробити свій блог оригінальним та цікавим для глядачів. Проте виявляється можна подорожувати, розвиватися та заробляти одночасно. Як це зробити, розповість мандрівник, блогер та письменник Орест Зуб.

Орест Зуб відвідав понад 100 країн на п’яти континентах. Сам чоловік родом зі Львову. Він активно подорожує та заробляє при цьому кошти. Понад 200 днів у році Орест проводить у мандрівках. У літаках він вже провів 584 години, що дорівнює 24 дням. А на висоті 10 000 м.н.м. він зробив пропозицію своїй коханій дівчині Марті. Орест планує відвідати 197 країн. У 2016 році йому вдалося заробити понад мільйон гривень завдяки власному блогу. У різних інтернет ресурсах понад 70 тисяч людей стежать за його діяльністю. Продуктами або послугами Ореста наразі скористалися понад 8300 клієнтів. Орест вже провів понад 100 публічних виступів, під час яких поділився секретами свого успіху. Також він є автором україномовного блогу про інтернет-бізнес, саморозвиток і подорожі. Крім того, він написав книгу «Формула Продуктивності», в якій розглянув та проаналізував понад 100 прийомів, методів і технік із тайм-менеджменту.

Незабаром Орест завітає до Хмельницького, щоб поділитися своїм досвідом та напрацюваннями. Під час зустрічі він розповість про те, як правильно розпочати та вести бізнес онлайн і чому це - найкращий спосіб подорожувати і заробляти одночасно. Також Орест розгляне основні способи заробітку в подорожах та розкаже, як йому вдалося відвідати понад 100 країн світу. Для участі у заході потрібно зареєструватися.

Отже, захід відбудеться у суботу, 31 березня, в клубі «СВ», що за адресою: вулиця Свободи, 1А. Зустріч триватиме з 12:00 до 15:00.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Вулиці, що згадуються: