Ви є тут

Хмельничани побували на «Чаюванні у відділку поліції»

оновлено
Инна Хананова

Фото - Хмельницький молодіжний клуб розвитку

Фото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвиткуФото - Хмельницький молодіжний клуб розвитку

У Хмельницькому відбулося «Чаювання у відділку поліції». На захід запрошували усіх бажаючих хмельничан, яких цікавить робота патрульної поліції. Що чекало на відвідувачів, дізнавався «Хмельницький».

Дуже часто у соцмережі хмельничани пишуть про результати роботи патрульної поліції. Хтось повністю підтримує патрульних, висловлює подяку за службу та гідну роботу. Однак є й такі громадяни, які нерідко скаржаться на бездіяльність поліцейських. Тепер в усіх хмельничан з'явилася хороша нагода особисто поспілкуватися з поліцейськими, а не лише писати відгуки у соцмережі. Кожен міг задати свої питання, висловити слова підтримки та подяки, а також побачити, як працюють хмельницькі патрульні.

Хмельничанам пропонували провести вечір понеділка нестандартно та цікаво. У Хмельницькому відбувся оригінальний захід «Чаювання у відділку поліції». Організаторами заходу є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР) та Патрульна поліція м. Хмельницького в рамках проекту ПОЛіС від IREX. За чашечкою ароматного чаю відвідувачі поспілкувалися на важливі та актуальні теми. Усіх пригощали смаколиками. Кожен особисто побачив місце, де працюють поліцейські. Крім того, у відвідувачів була унікальна можливість взяти участь у зміні патрулю. Також на присутніх чекала «жива бібліотека». Кожен задав працівникам поліції питання, які його цікавлять. На учасників заходу чекатили символічні подарунки та багато сюрпризів.

Організатори закликали усіх, хто планував відвідати «Чаювання у відділку поліції», заповнити анкету. Тут потрібно було вказати свої контактні дані, прізвище та ім'я, а також вік. Перед початком події організатори зателефонували до тих, хто зареєструвався, щоб вони змогли підтвердити свою участь.

Отже, «Чаювання у відділку поліції» відбулося у понеділок, 26 березня, в Управлінні патрульної поліції в Хмельницькій області, що знаходиться за адресою: вулиця Коцюбинського, 35/2. Захід розпочався о 18:00. Далі розповість «Хмельницький».

На «Чаювання у відділку поліції» завітало понад 20 хмельничан. Поліцейські провели для присутніх невеличку екскурсію приміщенням Управління патрульної поліції. Далі захід продовжився в актовій залі. Тут на столах розмістили різноманітні смаколики. Кожен міг зробити собі чай.

Також відбулася «жива бібліотека». Поліцейські по черзі розповідали про історії зі свого життя та відповідали на питання присутніх. Загалом захід пройшов насичено та цікаво, в приємній атмосфері.

Вулиці, що згадуються: