Ви є тут

Хмельничан запрошують на «Чаювання у відділку поліції»

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудеться «Чаювання у відділку поліції». На захід запрошують усіх бажаючих хмельничан, яких цікавить робота патрульної поліції. Що чекатиме на відвідувачів, дізнавався «Хмельницький».

Дуже часто у соцмережі хмельничани пишуть про результати роботи патрульної поліції. Хтось повністю підтримує патрульних, висловлює подяку за службу та гідну роботу. Однак є й такі громадяни, які нерідко скаржаться на бездіяльність поліцейських. Тепер в усіх хмельничан з'явиться хороша нагода особисто поспілкуватися з поліцейськими, а не лише писати відгуки у соцмережі. Кожен зможе задати свої питання, висловити слова підтримки та подяки, а також побачити, як працюють хмельницькі патрульні.

Хмельничанам пропонують провести вечір понеділка нестандартно та цікаво. У Хмельницькому відбудеться оригінальний захід «Чаювання у відділку поліції». Організаторами заходу є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР) та Патрульна поліція м. Хмельницького в рамках проекту ПОЛіС від IREX. За чашечкою ароматного чаю відвідувачі зможуть поспілкуватися на важливі та актуальні теми. Усіх пригощатимуть смаколиками. Кожен зможе особисто побачити місце, де працюють поліцейські. Крім того, у відвідувачів буде унікальна можливість взяти участь у зміні патрулю. Також на присутніх чекатиме «жива бібліотека». Кожен зможе задати працівникам поліції питання, які його цікавлять. На учасників заходу чекатимуть символічні подарунки та багато сюрпризів.

Організатори закликають усіх, хто планує відвідати «Чаювання у відділку поліції», заповнити анкету. Тут потрібно вказати свої контактні дані, прізвище та ім'я, а також вік. Перед початком події організатори зателефонують до тих, хто зареєструвався, щоб вони змогли підтвердити свою участь.

Отже, «Чаювання у відділку поліції» відбудеться у понеділок, 26 березня, в Управлінні патрульної поліції в Хмельницькій області, що знаходиться за адресою: вулиця Коцюбинського, 35/2. Захід розпочнеться о 18:00.

Вулиці, що згадуються: