Ви є тут

Соціальні мережі, за і проти!

Alexandr Alexandrov

Сьогодні більшість людей не можуть уявити себе без перегляду стрічки новин у соціальних мережах. Вони повністю накрили населення Землі своєю павутиною, а фраза «Додати у друзі» стала найбільш вживаним та відомим висловом сьогодення.  Про це далі розповість «Хмельницький».

В соціальних мережах немає обмежень по віку, статусу, місцю роботи. Люди різного віку та всіх професій ведуть активну переписку з друзями, родичами, керівниками та просто незнайомими людьми.

В коротких повідомленнях, які замінили особисті зустрічі, вирішуються різного характеру робочі питання, за допомогою так званих «лайків», навіть навчилися заробляти кошти.

Цікаво, чому ж комп’ютер та клавіатура замінили нам спілкування, за чашкою чаю, з рідними та друзями? Зручність. Що ж може бути кращим ніж сидіти у себе вдома, на своєму дивані та вести бесіду по «Facebook» чи «Skype». Де ж, як не тут, можна, не виходячи з дому, знайти старого однокласника, друга, знайомого, родича, який проживає за кордоном. Сервіси дозволяють знайти будь - яку інформацію про людину, дані - від фільмів і до корисного софту.

Чому ж ми дійшли до такого?  Все просто. Людині необхідна оцінка своїх дій зі сторони. Всі живуть не для себе, а для інших. Наприклад, покупка гарних та яскравих речей – просто привід показати себе іншим. Вас тут можуть підбадьорити, пожаліти…Якщо у Вас не вийшло в особистому житті, в соціальній мережі можливо все наздогнати: знайти друзів, яких ви жодного разу не бачили, навіть дружину або чоловіка. Все діється в режимі бумерангу : що послав – те і отримав. Як не прикро, ми відійшли від реалій сьогодення, сховалися від реального життя, яке набагато складніше, ніж виставлення оцінок та «лайків» за Ваші дії, фото (до речі, на яких можна сховати те, чого людина соромиться у реальному житті). Різні віртуальні групи допомагають набагато швидше знайти однодумців ніж у реальному світі.

Відійти від соціальних мереж сьогодні практично не реально, оскільки вони стали невід’ємною часткою нашого життя, проте не слід втрачати реальність.