Ви є тут

Хмельничанка отримала грант від Президента України на реалізацію театрального проекту

Инна Хананова

Недавно у Міністерстві культури України визначили трьох молодих діячів у галузі театрального мистецтва, які отримають гранти Президента України на реалізацію своїх творчих ідей. Цього року серед переможців є і хмельничанка Марина Бортник-Гулевата. Вона отримає 50 тисяч гривень на створення і реалізацію свого творчого  проекту. Цю ідею вона буде втілювати на базі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на «Поділля-Центр», хмельничанка Марина Бортник-Гулевата є автором вистави «Свято онлайн». Вона присвячена проблемам підлітків. Цю виставу автор створює за грантові кошти Президента України, оскільки перемогла у конкурсі проектів в галузі театрального мистецтва. Для того, щоб реалізувати театральну постановку «Свято онлайн», Марині буде виділено грант у розмірі 50 тисяч гривень. На створення цієї вистави хмельничанку надихнули вихованці театрального гуртка, який діє при ліцеї №17. З ними вона поставила спрощений варіант цієї п’єси, яка буде втілена у проекті. Він також називався «Свято онлайн». Спрощений варіант тривав лише 30 хвилин, але діти із великою цікавістю дивилися цю виставу.

Марина Бортник-Гулевата вважає, що проблеми підростаючого покоління на сцені найкраще зможуть продемонструвати саме підлітки. На думку психолога Анастасії Бевзи, такий творчий проект буде корисним і дітям, і їхнім батькам. Підлітки зможуть почути про наслідки вживання наркотиків та алкоголю на зрозумілій мові. А батьки, у свою чергу, почнуть приділяти більше уваги спілкуванню зі своїми дітьми та цікавитимуться їхніми проблемами.

Восени цього року хмельничани зможуть переглянути театральний проект «Свято онлайн», який Марина Бортник-Гулевата створює за грантові кошти Президента України.

Може бути цікаво: