Ви є тут

Шкіряний салон та кондиціонер: на Хмельниччині двоє братів зробили унікальний оранжевий лімузин із «Жигулів»

Инна Хананова

На Хмельниччині двоє братів-ромів втілили свою давню мрію - зробили циганський лімузин. Його довжина сягає майже сім метрів. Унікальний автомобіль оранжевого кольору, має шкіряний салон та панорамний дах. Його виготовили майстри в автосалоні. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Брати Костенки з Шепетівки давно мріяли створити такий лімузин, йдеться у сюжеті «ТСН». На його виготовлення знадобилося три роки. Для цього майстри в автосалоні в Черкасах переобладнали старенький автомобіль «ВАЗ 2101», відомий як «Копійка». Також за основу двигун від «Ниви», раму від джипа «Cherokee» та передні сидіння від «BMW».

За словами одного із братів, вони давно хотіли мати ексклюзивний автомобіль. Спочатку думали, що машина матиме приблизно три-чотири метри у довжину, але майстер запропонував сім метрів. Брати погодилися. Загалом для того, щоб зробити такий оригінальний лімузин, знадобилося аж чотири автівки. Колір також обрали незвичайний. Вирішили, що автомобіль буде оранжевий. Це яскраво та привертає увагу, адже білих та чорних лімузинів багато, а такого оранжевого ще не було. Обійшовся такий унікальний задум братів у шість тисяч доларів. Таких «Копійок» в Україні лише дві: одна в Києві, а інша тепер у Шепетівці. 

Унікальний семиметровий лімузин прибув з Черкас до Шепетівки кілька днів тому. Брати розповідають, що тепер будуть використовувати автомобіль для весіль та різноманітних вечірок. Для того, щоб у салоні було комфортно та зручно, вони все продумали до найменших дрібниць. Всередині автівки одночасно можуть перебувати десять людей. Тут встановили невеличкий дерев'яний столик для застілля, розмістили бокали. Також облаштували кондиціонер, щоб влітку було прохолодно, а взимку - тепло. Крім того, в машині встановили динаміки. Сам салон автівки шкіряний та має світлий колір.