Ви є тут

Нова святкова фотозона: у центрі Хмельницького встановили велике сердечко з квітами

Инна Хананова

Фото автора

У центрі Хмельницького встановили нову креативну фотозону. Біля «Либідь Плази» облаштували велике яскраве серце, оздоблене квітами. Про це далі розповість «Хмельницький».

Напередодні свята 8 Березня, біля популярного серед хмельничан торгово-розважального комплексу облаштували цікаву фотозону. Тут встановили п'ятиметрову композицію у вигляді великого серця. Сердечко має зелений колір і виготовлено з металевого каркасу. Композицію прикрасили квітами, які символізують весну. Тут можна побачити червоні, жовті, фіолетові та рожеві квіти. Це створює святковий настрій та привертає увагу перехожих. Хмельничани вже роблять ефектні селфі на фоні святкового сердечка. Загалом місцеві мешканці приємно задоволені, що у центрі міста встановили таку чудову композицію, яка дарує атмосферу свята та гарний настрій.

Минулого року до новорічно-різдвяних свят біля «Либідь Плази» також встановили велике сердечко. Тоді воно було червоного кольору. Сердечко прикрасили блискучою мішурою. Ввечері ця експозиція сяяла вогниками і створювала казкову атмосферу. 

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року, біля ЦУМу, встановили знак «Я люблю Хмельницький», на який місцеві мешканці чекали досить давно. Хмельничани активно фотографувалися біля цієї фотозони та розміщували світлини у соцмережах. Однак виявилось, що популярний знак у центрі міста сподобався не всім. Літери та червоне сердечко з фотозони часто псують невідомі. Тому їх вже неодноразово забирали на реставрацію. Це не перший такий неприємний випадок у нашому місті. Святкові локації на Різдвяному ярмарку теж комусь дуже заважали. Невідомі зіпсували санчата, огорожу біля ялинки, телефонну будку і навіть новорічну гірлянду. Тепер святкова атрибутика потребує відновлення. Це ще раз доводить, що деякі люди просто не вміють ставитися з повагою до речей.