Ви є тут

У Хмельницькому волонтери Корпусу Миру проведуть безкоштовне заняття з англійської мови

Инна Хананова

У Хмельницькому продовжуються безкоштовні заняття з англійської мови у клубі «English Speaking Club». Цього разу відвідувачі клубу будуть спілкуватися на тему грошей. Модераторами зустрічі будуть американські волонтери Корпусу Миру Ешлі Олет та Роберт Фресеніус. Як і де буде проходити заняття, дізнавався «Хмельницький»

Нагадаємо, що «English Speaking Club» відновив свою діяльність у Хмельницькому у 2017 році. Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Відвідувачі «English Speaking Club» активно спілкуються з однодумцями на різноманітні цікаві теми та висловлюють власну думку з приводу важливих питань. Заняття розмовного клубу сприяють удосконаленню навичок володіння іноземною мовою. Також це хороша можливість вивчити нові слова і попрактикувати англійську з носіями мови. Кожне заняття клубу присвячене окремій темі. Так, цього року відвідувачі вже поспілкувались на теми цілей на 2018 рік, відносин, фестивалів, глобальних проблем людства та кохання.

У січні розмовний клуб розпочав новий сезон у 2018 році. А вже цієї п’ятниці, 23 лютого, відбудеться чергове англомовне заняття. Традиційно захід пройде у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться о 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Цього разу заняття буде присвячено темі: «Гроші». Чи дійсно гроші керують нашим життям? Чи в грошах щастя? Під час заняття відвідувачі зможуть дізнатися про сленг, пов'язаний з грошима. Також кожен зможе розповісти про те, як заощаджує або витрачає гроші. Заняття буде проходити в активній ігровій формі та дозволить розширити свій кругозір. На учасників чекатимуть цікаві конкурси та завдання. Кожен зможе корисно та цікаво провести час у дружній та приємній атмосфері.

Модераторами заняття з англійської мови будуть американські волонтери Корпусу Миру Ешлі Олет і Роберт Фресеніус.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: