У День закоханих хмельничани зможуть подарувати бібліотеці книгу і сфотографуватись біля святкової фотозони

Инна Хананова

Чи знаєте Ви, що 14 лютого відзначають не тільки День закоханих, а й Міжнародний день дарування книг? Що підготували для хмельничан працівники обласної універсальної бібліотеки, дізнавався «Хмельницький».

Хмельничани активно готуються до Дня Святого Валентина. Цього дня усі прагнуть приємно здивувати своїх коханих та подарувати оригінальний подарунок. Серед молоді зараз у тренді дарувати враження. Це можуть бути похід на ковзанку, у кінотеатр, ресторан, романтична фотосесія, майстер-клас тощо. Адже таке свято обов'язково запам'ятається та принесе багато позитивних емоцій. Але є і ті, хто надає перевагу класиці - цукерки, м'які іграшки, квіти, святкові Валентинки та ювелірні прикраси. А дехто прагне просто побути удвох зі своєю половинкою та влаштувати романтичну вечерю вдома. 

Але 14 лютого також відзначають Міжнародний день дарування книг. Кожен бажаючий може долучитися до акції, яку буде проводити Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, що розташована на вулиці Героїв Майдану, 28. Вона має назву «Подаруй улюбленій бібліотеці книгу». Суть цієї акції полягає в тому, щоб подарувати бібліотеці книгу, сфотографуватись біля святкової фотозони та отримати у подарунок святкову Валентинку з подякою від бібліотеки. Таким чином, в рамках проведення акції кожен зможе подарувати не просто книгу, а також любов, радість та приємні емоції. Акція триватиме з 14 по 18 лютого.

Додамо, що цей день започаткувала ще у 2012 році засновниця відомого сайту Delightful Children's Books в США Еммі Бродмур з сином. Одного дня хлопчик запитав у своєї матері, чому не існує особливого дня, коли люди дарували б один одному книги? Тоді у жінки виникла ідея відзначати 14 лютого День дарування книг. Цим зацікавилися відомі блогери, письменники та активісти. Тепер цієї традиції дотримуються у всьому світі. 

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: