У Хмельницькому відбудеться безкоштовне заняття з англійської мови, присвячене Дню закоханих

Инна Хананова

У Хмельницькому тривають заняття з англійської мови у клубі «English Speaking Club». Цього разу відвідувачі клубу будуть спілкуватися на тему кохання. Модератором зустрічі буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Як і де буде проходити заняття, дізнавався «Хмельницький»

Нагадаємо, що минулого року у Хмельницькому відновив свою роботу «English Speaking Club». Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Відвідувачі «English Speaking Club» спілкуються з однодумцями цікаві теми та висловлюють власну думку з приводу важливих питань. Заняття розмовного клубу сприяють удосконаленню навичок володіння іноземною мовою. Також це гарна нагода вивчити нові слова та чудово провести час у дружній атмосфері. Кожне заняття клубу присвячене окремій темі. Так, цього року відвідувачі вже поспілкувались на теми цілей на 2018 рік, відносин, фестивалів та глобальних проблем людства.

У січні розмовний клуб відновив свою діяльність та розпочав новий сезон у 2018 році. А вже цієї п’ятниці, 16 лютого, відбудеться чергове англомовне заняття. Традиційно захід пройде у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться о 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Цього разу заняття буде присвячено темі: «Кохання та День Святого Валентина». Завтра ми будемо святкувати День Святого Валентина. Тому доречно обговорити під час засідання англомовного клубу тему кохання. Під час заняття відвідувачі зможуть більше довідатися про те, як відзначають День Валентина в Америці, які традиції існують та що дарують один одному закохані. Заняття буде проходити в активній ігровій формі та дозволить розширити свій кругозір. На учасників чекатимуть цікаві конкурси та завдання.

Модератором заняття з англійської мови буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Вона переїхала з США до України. Дівчина завжди хотіла бути волонтером. В Україні Ешлі знайшла нових друзів, вивчила українську мову та ознайомилася з національними традиціями. Вона прагне допомогти людям досконало оволодіти іноземною мовою та поділитися своїми знаннями.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: