У Хмельницькому встановлюють оновлені таблички з графіком руху тролейбусів

Ви є тут

Инна Хананова

Фото - Остап Волошин

Фото - Остап ВолошинФото - Хмельницька міська рада

У Хмельницькому вже розміщують графіки руху тролейбусів на зупинках громадському транспорту. Оскільки у транспортну мережу міста внесли зміни, виникла необхідність в оновленні інформаційних табличок. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що з 27 грудня 2017 року, у Хмельницькому почала діяти нова транспортна мережа міста. Багато хмельничан задоволені тим, що у місті зросла кількість великогабаритного транспорту. Але є ті, хто нарікає на недотримання водіями графіків руху. І взагалі було не зрозуміло, коли повинен прибути той чи інший транспорт, оскільки інформаційні таблички з графіками руху забрали.

У п'ятницю, 9 лютого, на зупинках громадського транспорту, почали встановлювати оновлені інформаційні таблички з графіком руху тролейбусів. Тепер хмельничани знатимуть, коли прибуде необхідний тролейбус конкретно на цю зупинку. Заплановано, що до кінця лютого ними обладнають усі 187 тролейбусних зупинок.

За даними ХКП «Електротранс», нові таблички з графіком руху виготовила вінницька фірма. На інформаційних табличках також розміщений QR-код. Завдяки цьому усі бажаючі можливість за допомогою смартфонів в онлайн режимі побачити графік руху тролейбусів для кожної зупинки.

У графіках руху тролейбусів допустимі відхилення у три-чотири хвилини. Однак якщо хмельничани матимуть суттєві зауваження до роботи тролейбусів, то з ними потрібно звертатися до КП «Електротранс». На інформаційних табличках розміщені телефони для скарг та пропозицій.

Хмельничани дуже задоволені тим, що на зупинках розміщують оновлені графіки руху. Адже після того, як таблички зняли, люди не знали, коли прибуде той чи інший тролейбус.

Також працівники «Електротрансу» закликають хмельничан з повагою ставитися до нових табличок з графіками руху. Адже майже 100 старих табличок розбили або розфарбували.