У Хмельницькому облаштовують новий майданчик для занять воркаутом

Ви є тут

Инна Хананова

Ще один майданчик для занять вуличною гімнастикою з’явиться у Хмельницькому. Він буде розташований на території парку ім. Чекмана, неподалік набережної. На придбання спортивного знаряддя для майданчику з міського бюджету виділили 70 тисяч гривень. 

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», у Хмельницькому продовжують облаштовувати майданчики для занять вуличною гімнастикою. Ще одна воркаут-зона з'явиться поблизу набережної. Усі бажаючі хмельничани зможуть тут займатися спортом, виконувати різноманітні фізичні вправи. Тут робітники вже встановили нове спортивне обладнання. Для занять вуличною гімнастикою можна буде використовувати турніки, бруси, рукохід та інше.

Ініціатором облаштування цього майданчика став активіст та професійний спортсмен Віталій Фещук. Реалізувати ідею вдалося завдяки коштам, які були виділені з міського бюджету, а саме 70 тисяч гривень. Активіст приємно вражений тим, що у Хмельницькому поступово зростає кількість майданчиків для занять вуличною гімнастикою.

Найчастіше воркаутом займається молодь від 12 до 25 років. Також до вуличної гімнастики активно залучають хмельницьких школярів. Їх регулярно тренує Віталій Фещук. Весною активісти планують об'єднати на новому майданчику воркаутерів за всієї країни та провести всеукраїнське змагання.

Додамо, що останнім часом воркаут набирає великої популярності. Це новий фітнес-напрямок, який базується навколо тренувань з власною вагою та пропагує здоровий спосіб життя серед молоді. Популярність воркауту обумовлена тим, що вправи на свіжому повітрі дозволяють отримувати задоволення від тренування та зміцнювати здоров'я. Тренування позитивно впливають на загальний стан здоров'я та спини. Воркаут - це хороший спосіб отримати відмінну фізичну форму та покращити настрій. Для цього слід регулярно тренуватися та виконувати різноманітні фізичні вправи.