Ви є тут

У мікрорайоні Ружична встановлять нові зручні контейнери для сміття

Инна Хананова

Фото з групи "Управління житлово-комунального господарства м. Хмельницький"

В одному з мікрорайонів Хмельницького з'являться нові зручні контейнери. Де їх встановлять, з'ясовував «Хмельницький».

Оптимальний збір, утилізація та переробка відходів є важливою проблемою сучасності. Велику роль у чистоті будь-якого міста відіграє наявність зручних контейнерів для сміття та свідомість громадян. Часто місцеві мешканці нарікають на те, що біля під'їздів стоять ржаві старі контейнери для сміття. Вони переповнені, з дірками та дуже старі. Іноді люди просто кидають недопалки, пластикові стаканчики, серветки чи паперові обгортки просто на підлогу. Для того, щоб вплинути на таких осіб, у місті почали встановлювати камери відеоспостереження. Тепер хмельничани, які викидають непотріб повз сміттєвий бак, будуть за це відповідати. За ними слідкують в онлайн режимі. Порушникам виписують протоколи. 

Встановлення зручних контейнерів для сміття у мікрорайонах міста є важливим для підтримання чистоти. Тому незабаром у мікрорайоні Ружична з'являться нові зручні контейнери для збору сміття. Вони будуть встановлені у кожному подвір'ї. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. Він розповів, що УЖКГ провело конкурс на вивезення побутових відходів в місті Хмельницькому. Під час цього місто поділили на два лоти:

  1. власне все місто, за виключенням Ружичної;
  2. мікрорайон Ружична.

На лоті «Ружична» перемогла місцева компанія «Носоріг еко». Саме вона зобов'язується надати кожному абоненту такий контейнер. Додамо, що вони будуть призначені для загального сміття. 

Хмельничани, переважно, задоволені тим, що нові контейнери розташують у мікрорайоні Ружична. На думку деяких місцевих мешканців, у Хмельницькому варто поставити більшу кількість контейнерів для пластику та скла, а також приділити увагу питанню сортування сміття.