Ви є тут

У Хмельницькому до Дня закоханих відбудеться творчий вечір «Любов варта всього»

Инна Хананова

У Хмельницькому, з нагоди Дня Святого Валентина, відбудеться творчий вечір «Любов варта всього». Також в рамках заходу буде діяти «Вільний мікрофон». Кожен може прийти до книгарні «Є» та продемонструвати свої таланти, послухати чудові пісні та вірші. Що чекатиме на хмельничан, дізнавався «Хмельницький».

Наближається День Святого Валентина. Кожен хоче подарувати своїй коханій людині романтичний подарунок та цікаво провести час. Хмельничанам пропонують долучитися до творчого вечора з нагоди Дня закоханих. 

До Дня Святого Валентина у Хмельницькому запланували провести творчий вечір «Любов варта всього». Його організовують книгарня «Є» та Молодіжне творче об’єднання «Літературний базар». 

Також цього дня буде діяти «Вільний мікрофон». Це означає, що поети, музиканти та письменники матимуть хорошу нагоду продемонструвати усім свої таланти, вийти на сцену та зачитати вірші, оповідання чи уривок із книги. Це можуть бути власні твори або твори улюбленого автора.

Усі, хто не уявляє свого життя без музики, любить співати та писати пісні, також може долучитися до цього заходу. Музиканти можуть скористатися можливістю та заявити про себе, розкрити свої навики. Вони зможуть також вийти на сцену книгарні та заспівати.

На усіх присутніх чекає приємна творча атмосфера та затишок. Усі, хто цінує мистецтво, зможуть обговорити у колі однодумців тенденції розвитку сучасної поезії та музики, поділитися своїми ідеями, висловити власні думки тощо. Усі відвідувачі матимуть можливість провести дозвілля, насолоджуючись гарною музикою, піснями та чудовими віршами. Хмельничани зможуть підтримати тих, чиї твори сподобаються їм найбільше. Також на відвідувачів чекає «Таємний Валентин» та багато приємних сюрпризів.

Захід відбудеться у неділю, 18 лютого, у книгарні «Є», за адресою: вулиця Проскурівська, 2. Запрошують поетів, музикантів та письменників. Дійство розпочнеться о 16:00. Вхід вільний.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: