Ви є тут

Незабаром у Хмельницькому з'явиться новий автобусний маршрут «Сілістра-Катіон»

Инна Хананова

Сьогодні, 8 лютого, виконавчий комітет затвердив відкриття нового автобусного маршруту №61 «Сілістра-Катіон». Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Андрій Бондаренко. Коли новий маршрут почне працювати, дізнавався «Хмельницький».

З 27 грудня 2017 року у Хмельницькому почала діяти нова транспортна мережа міста. У соцмережі хмельничани діляться своїми враженнями від оновленої транспортної мережі. Багато хмельничан задоволені тим, що у місті зросла кількість великогабаритного транспорту, адже це зручно та комфрортно. Однак реформами у транспортній мережі задоволені не всі. Деякі місцеві мешканці нарікають на те, що їм доводиться чекати потрібного тролейбусу або маршрутки по 20-30 хвилин, а то й більше. Хмельничани скаржаться на те, що добратися з одного мікрорайону міста в інший стало ще важче, особливо у вечірній час. На їхню думку, нова транспортна мережа не принесла позитивних зрушень.

В управлінні транспорту і зв'язку вирішили розвантажити Проспект Миру і забезпечити сполучення Виставки з Південно-Західним мікрорайоном. У зв'язку з цим, сьогодні, 8 лютого, під час засідання виконавчого комітету, було ухвалено рішення про запуск нового автобусного маршруту «Сілістра-Катіон». Передбачається, що він почне працювати з вівторка, 13 лютого. На маршруті будуть курсувати великогабаритні автобуси. 

На своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Андрій Бондаренко розповів, що новий маршрут повинен розвантажити Проспект Миру на ділянці від «Сілістри» до «Темпу». Адже у зв’язку з транспортною реформою забрали частину громадського транспорту зі Старокостянтинівського шосе.

«Маршрут має розвантажити Проспект Миру на ділянці від «Сілістри» до «Темпу» і закриє проблему забезпечення цього району з вулицями Шевченка, Подільською та речовим ринком», - зазначив Андрій Бондаренко.

Графік роботи автобусів на маршруті буде узгоджено. Незабаром його буде оприлюднено.

Отже, маршрут №61 буде курсувати за таким напрямком: Проспект Миру, Старокостянтинівське шосе, вул. Шевченка, вул. Подільська, вул. Кам’янецька, Львівське шосе, вул. Тернопільська, вул. Молодіжна та вул. Інститутська. 

Дивіться у "Великому довіднику":