У Хмельницькому стартує проект «Школа для батьків - 2»

Инна Хананова

У Хмельницькому стартує проект «Школа для батьків - 2». Що чекатиме на відвідувачів заходу, дізнавався «Хмельницький».

Основою міцної сім'ї є злагода, взаєморозуміння та підтримка. Батьки повинні вміти не лише вислухати свою дитину, а й почути її потреби. Виховання дитини потребує великих зусиль. Часто трапляється так, що батьки важко працюють, щоб купити своєму синові або доньці лише найкращі іграшки та одяг. Однак вони мало приділяють уваги спілкуванню з дитиною, не цікавляться її проблемами та інтересами. Внаслідок цього може виникнути велика прірва у стосунках.

Саме тому Соціальна ініціатива УГКЦ «Хтось не зробить!» вирішила провести курс лекцій, під час яких присутні дізнаються, на що слід звернути увагу при вихованні дитини, яких помилок не можна допускати. Також заняття будуть корисними для тих, хто виховує двох і більше дітей. Під час лекцій фахівці зосередять увагу на відносинах між братами і сестрами, розкажуть, як батькам слід реагувати на заздрість, яка виникає між дітьми тощо. Крім того, буде приділена увага спілкуванню та його ролі у родині.

Курс «Школа для батьків» є продовженням проекту Терези Андрущишиної, на основі книжки Адель Фабер і Елейн Мазліш «Брати-сестри без суперництва. Як допомогти своїм дітям жити в злагоді». Автор та ведуча проекту - кандидат педагогічних наук, християнський педагог, фахівець із статевого виховання дітей та молоді, сімейний консультант Андрущишина Тереза Іванівна. Проект стартує завтра, 8 лютого, у приміщенні ХОБФ «Карітас», 2 поверх, що на вулиці Зарічанській, 10/3. Заняття розпочнеться о 18:30.

Для участі у заході потрібно заповнити анкету. Тут необхідно вказати свої контактні дані. Зустрічі будуть проходити у формі тренінгу, один раз на тиждень (щочетверга). Загалом передбачено 7 зустрічей. Вони будуть тривати по 2,5 години кожна. Формат зустрічі - закрита група не більше 15 осіб.

Вулиці, що згадуються: