Ви є тут

У День Святого Валентина хмельничани зможуть подати заяву про реєстрацію шлюбу навіть уночі

Инна Хананова

На День Святого Валентина, на усіх закоханих, які планують одружитися, чекатиме приємний подарунок. Що саме підготували для хмельничан, дізнавався «Хмельницький».

Незабаром закохані пари відзначатимуть День Святого Валентина. Цього дня прийнято дарувати своїм коханим романтичні подарунки. Це можуть бути цукерки у формі сердечка, м'які іграшки, букет квітів, вечеря у затишному ресторані, відвідування кінотеатру, романтичні листівки або ювелірні прикраси. Також останнім часом набирають популярності спільні фотосесії або цікаві майстер-класи. Адже такі заходи дають змогу закоханим краще пізнати один одного та гарно провести час разом. Насправді, не так важливо, який саме буде подарунок. Головне - це вміння приділити увагу коханій людині та влаштувати для неї незабутнє свято. Також на День Святого Валентина закохані пари одружуються або подають заяву про реєстрацію шлюбу. Адже це дуже романтично та символічно. Цього року на закоханих пар, які прагнуть одружитися 14 лютого, чекатиме приємний сюрприз.

Цього дня буде проводитися особлива акція, яка має назву «Кохання поза часом». В рамках акції у середу, 14 лютого, хмельничани матимуть можливість подати заяву про державну реєстрацію шлюбу навіть уночі. А ті, кому на цей день вже призначили реєстрацію шлюбу, зможуть зробити це у вибраний час. На День Святого Валентина відділи ДРАЦС будуть працювати з 08:00 до опівночі. Про це йдеться на офіційній сторінці у соцмережі головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Такий особливий захід Міністерство юстиції України. Крім Хмельницького, акцію проведуть і в Шепетівці. Отже, у середу, 14 лютого, Хмельницький міський відділ ДРАЦС (вул. Старобульварна, 4) та Шепетівський міськрайонний ДРАЦС (вул. Небесної Сотні, 46) працюватимуть з 08:00 до 24:00. Крім того, акція буде проводитися і в інших містах України, зокрема: у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Житомирі, Ужгороді, Івано-Франківську тощо.

Цього дня на усіх молодят чекатимуть приємні сюрпризи та подарунки.