Ви є тут

У Хмельницькому відбудеться безкоштовне заняття з англійської мови, присвячене темі цілей на 2018 рік

Инна Хананова

Хмельничани можуть покращити свій рівень знань з англійської мови абсолютно безкоштовно. Розмовний клуб «English Speaking Club» розпочинає новий сезон у 2018 році. Цього разу відвідувачі клубу будуть спілкуватися на тему цілей на Новий рік. Модератором зустрічі буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Як і де буде проходити заняття, дізнавався «Хмельницький»

Багато людей ставлять для себе цілі на Новий рік. Деякі люди роблять це публічно, у соцмережі, а комусь подобається записувати свої цілі у щоденнику. У будь-якому разі це дозволяє впевнено рухатися до своєї мети. Хтось прагне відвідати нові країни, перейти на здоровий спосіб харчування, а дехто прагне вивчити нову іноземну мову або підвищити свій рівень знань. Для досягнення цієї цілі у нагоді стане відвідування розмовного клубу. Завдяки регулярним заняттям можна покращити свої навики володіння англійською мовою.

Нагадаємо, що у 2017 році у Хмельницькому відновив свою роботу «English Speaking Club». Організатором «English Speaking Club» є громадська організація «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» (ХМКР). Відвідувачі «English Speaking Club» можуть підвищити свої знання з англійської мови, поспілкуватись з однодумцями на важливі теми та висловити свою думку з приводу актуальних питань. Завдяки заняттям розмовного клубу можна удосконалити свої навички вивчити нові слова та чудово провести час у дружній атмосфері. Додамо, що кожне заняття клубу присвячене окремій темі. Так, минулого року відвідувачі спілкувались на теми звичок, цінностей, кіно, життєвих історій, різдвяних фільмів тощо. 

Розмовний клуб відновлює свою діяльність та розпочинає новий сезон. Англомовне заняття відбудеться вже цієї п’ятниці, 19 січня, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Початок заняття - о 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Координатор напряму зв'язків з громадськістю ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку» Світлана Каритун розповіла, що у Новому році на відвідувачів чекатиме багато цікавого. Цього разу заняття буде присвячено темі: «Новий рік, Новий ти». Відвідувачі будуть ділитися своїми цілями на 2018 рік. Усе буде проходити у форматі цікавої гри. Це чудовий спосіб отримати нові знання та досвід, а також познайомитися з цікавими людьми. Заняття дозволить розширити свій кругозір та корисно провести час в атмосфері англійської мови.

Модератором заняття з англійської мови для усіх бажаючих хмельничан буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Вона переїхала з США до України. Дівчина завжди хотіла бути волонтером. В Україні Ешлі знайшла нових друзів, вивчила українську мову та ознайомилася з національними традиціями. Вона прагне допомогти людям досконало оволодіти іноземною мовою та поділитися своїми знаннями.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: