Ви є тут

На Хмельниччині затримали голову сільської ради, який отримав 10 тисяч гривень хабара

Инна Хананова

На Хмельниччині голова сільської ради отримав 10 тисяч гривень хабара. Йому загрожує до дванадцяти років ув'язнення.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що приватне підприємство провело роботи з реконструкції системи водопостачання на території сільської ради. Посадовець органу місцевого самоврядування надав керівнику підрядної організації підписані акти приймання-передачі виконаних робіт. Однак за це голова однієї із сільських рад Хмельниччини захотів грошову винагороду. Чоловік озвучив суму, яка дорівнювала 10 тисяч гривень. Ці кошти він повинен був отримати двома частинами. 

Але про корупційні дії голови сіслької ради стало відомо правоохоронцям. Чоловік не зможе використати омріяні кошти на задоволення своїх потреб. Тому що вчора, 11 січня, в порядку ст. 208 поліцейські затримали голову однієї з сільських рад Хмельниччини під час незаконного отримання другої частини хабара, що становить вісім тисяч гривень. Усі гроші правоохоронці одразу вилучили та направили на експертизу.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі слідчі продовжують збирати усю необхідну кількість речових доказів, проводити експертизи та встановлювати подробиці справи. Незабаром затриманому оголосять про підозру у скоєнні даного правопорушення. Також буде з'ясовано, яку саме міру запобіжного заходу йому призначать. Голові сільської ради загрожує ув'язнення терміном від восьми до дванадцяти років. Крім того, в порушника можуть конфіскувати майно. Згодом справу передадуть до суду. Після детального розгляду усіх подробиць справи суд призначить покарання голові однієї з сільських рад Хмельниччини.