Ви є тут

На Хмельниччині працівник військового комісаріату отримав хабар за надання відстрочки від призову на строкову військову службу

Инна Хананова

На Хмельниччині працівник військового комісаріату отримав хабар за сприяння у наданні відстрочки від призову на строкову військову службу. Чоловіка затримали, а кошти вилучили. Йому загрожує до дванадцяти років ув'язнення. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

З'ясувалося, що старший офіцер одного з об’єднаних міських військових комісаріатів області обіцяв громадянину, що швидко та легко вирішить питання щодо надання відстрочки від призову на строкову військову службу до Збройних сил України. За цю послугу він вимагав грошову винагороду, яка становила вісім тисяч гривень.

Але скористатися бажаними коштами для задоволення власних потреб працівник військового комісаріату не зможе. Про корупційні дії військовослужбовця стало відомо правоохоронцям. Місцева мешканка звернулася до прокуратури та написала відповідну заяву про вимагання коштів в її родича за надання відстрочки від призову на строкову військову службу. Тому в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, поліцейські затримали чоловіка під час незаконного отримання хабара, що становить вісім тисяч гривень. Усі гроші правоохоронці одразу вилучили та направили на експертизу.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі слідчі продовжують збирати усю необхідну кількість речових доказів, проводити експертизи та встановлювати подробиці справи. Незабаром затриманому оголосять про підозру у скоєнні даного правопорушення. Також буде з'ясовано, яку саме міру запобіжного заходу йому призначать. Старшому офіцеру одного з об’єднаних міських військових комісаріатів Хмельницької області загрожує ув'язнення терміном від восьми до дванадцяти років. Крім того, в порушника можуть конфіскувати майно. Згодом справу передадуть до суду. Після детального розгляду усіх подробиць справи суд призначить покарання працівникові військового комісаріату.