Ви є тут

У мікрорайоні Дубове чоловік провалився під лід

Инна Хананова

Сьогодні, 13 березня, на ставку, що у мікрорайоні Дубове, чоловік провалився під лід. Його вчасно помітили пасажири маршрутки, яка проїжджала неподалік, та викликали рятувальників. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Незважаючи на тонку кригу та температуру повітря, яка сягає 6-8 градусів вище нуля, люди продовжують йти на кригу, рибалити або просто прогулюватися. Однак часто це може бути небезпечним для життя та здоров’я.

Сьогодні, 13 березня, близько 07:00, трапився інцидент на ставку, що в мікрорайоні Дубове. Вранці хмельничанин пішов рибалити на ставок. Він не звернув уваги на тонку кригу і відійшов приблизно на 100 метрів від берега. Там чоловік і провалився під лід. Місцевий мешканець спробував самостійно вибратися, але йому це не вдалося. На щастя, його помітили пасажири однієї із маршруток, яка проїжджала неподалік, по вулиці Щедріна. Вони викликали поліцію, рятувальників та медиків.

Працівники ДСНС, які прибули на місце події, швидко розпочали рятувальну операцію. Начальник відділення спеціальної та пожежної техніки сам потрапив у крижану воду, коли спробував добратися до потерпілого. Перебуваючи у воді, він кинув потерпілому рятувальний круг. Працівник ДСНС зумів і сам врятуватися, і надати допомогу чоловікові. На березі потерпілий подякував працівникам ДСНС за порятунок. Після цього медики доправили чоловіка до міської лікарні.

Схожий випадок трапився недавно на Дністрі, поблизу села Врублівці Кам’янець-Подільського району. Там рибалка також провалився під лід. На щастя, його вчасно помітили перехожі. Вони одразу викликали рятувальників та почали самостійно надавати допомогу. За допомогою човна та мотузки громадяни врятували чоловіка. Після цього рибалці надали допомогу медики.

Рятувальники закликають хмельничан не виходити на тонку кригу, адже це може коштувати життя. Зараз лід на водоймах дуже крихкий і небезпечний, тому людина може швидко опинитися у крижаній воді.

Вулиці, що згадуються: