Ви є тут

На Хмельниччині до довічного ув'язнення засудили чоловіка, який жорстоко вбив свою вагітну дружину та її матір

Инна Хананова

На Хмельниччині до довічного ув'язнення засудили чоловіка, який жорстоко вбив свою дружину та її матір на очах у маленької дитини. Суд першої інстанції призначив йому найвищу міру покарання, однак чоловік подав апеляцію. Однак апеляційний суд Хмельницької області не задовільнив скаргу, тому вирок вже набрав законної сили, повідомляє «Хмельницький».

Іноді людська жорстокість просто не має меж. Люди знущаються над тваринами, вбивають заради грошей, у стані алкогольного сп'яніння або просто заради розваги. Але найстрашніше, коли син вбиває матір або чоловік позбавляє життя свою дружину. Таке жахливе вбивство трапилося ще у грудні 2016 року, в селі Западинці Летичівського району. У гості до своєї доньки, зятя та онука приїхала 58-річна жінка. Вони влаштували застілля із вживанням спиртних напоїв. Раптом родичі почали сперечатися. Вирішити конфлікт мирним шляхом їм, на жаль, не вдалося. Чоловік дуже розлютився на свою дружину і тещу. Тоді він схопив сокиру і завдав кілька ударів по голові 58-річній жінці. Потім чоловік вдарив сокирою 40-річну дружину, яка була вагітною. Від отриманих травм потерпілі померли. Свідком цієї страшної трагедії став однорічний син подружжя. Зрозумівши, що жінки померли, чоловік залишив свою дитину у помешканні і втік з села.

Тіло жінок виявили лише наступного дня. До помешкання прийшла лікарка, щоб оглянути дитину. Але тут на неї чекала жахлива картина. У веранді лежало тіло бабусі хлопчика, а в одній з кімнат - його матері. 

Підозрюваного одразу оголосили у державний розшук. Згодом його все ж таки вдалося затримати у місті Козятин Вінницької області.

Суд першої інстанції визнав чоловіка винним у вчинені злочинів, передбачених п. 1,2,4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Йому було призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Однак вбивця був не згоден з таким рішенням суду і подав апеляцію. Але апеляційний суд Хмельницької області залишив скаргу без задоволення. Тому вирок суду вже набрав законної сили.