Ви є тут

Подарунок за селфі у музеї: у Хмельницькому відбудеться тематичний флешмоб

Инна Хананова

Усі бажаючі можуть долучитися до флешмобу, який присвячений Міжнародному дню селфі у музеї. За оригінальне фото на фоні експонату можна буде отримати подарунок.

Як повідомляє «Хмельницький», наступного тижня, 18 січня, відбудеться Міжнародний флешмоб музейних селфі, який набирає великої популярності в Україні. Ця акція пройде вже вчетверте. А два роки тому участь в акції взяли близько 50 музеїв. Цього дня музеї в усьому світі проводять цікавий флешмоб. Його суть полягає в тому, що відвідувачі музею можуть зробити селфі на фоні улюбленого твору чи експозиції, а потім викласти світлину у соцмережі, додавши хештег #MuseumSelfie і тег музею, в якому було зроблено фото. Відзначення Міжнародного дня селфі у музеї запропонував Європейський колектив музейних працівників CultureThemes. 

За даними «Поділля-Центр», 18 січня, потрібно прийти до Хмельницького обласного художнього музею, який розташований за адресою: вулиця Проскурівська, 47. Далі слід зробити креативне селфі на фоні чи поруч з експонатом, який Вам найбільше сподобався. Потім фотографію треба опублікувати у фейсбуці та додати два хештеги: #MuseumSelfie та #ХОХМ.

Директор Хмельницького обласного художнього музею Ольга Долінська розповіла, що 21 січня, будуть підведені підсумки акції. Автор найоригінальнішого селфі, яке набере найбільшу кількість лайків, отримає подарунок. Це буде сертифікат, який дає змогу безкоштовно відвідувати виставки музею протягом 2018 року.

Додамо, що багато провідних музеїв України активно долучаються до відзначення Міжнародного дня селфі у музеї та проводять 18 січня акції. Серед них: краєзнавчі, меморіальні, історичні, художні. Зокрема, цю ініціативу європейських колег підтримують Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, Національний музей Тараса Шевченка у Києві, Національний музей ім. Андрея Шептицького у Львові тощо. Автори найкращих світлин отримують у подарунок екскурсії.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: