У Хмельницькому представили заступника найвищого патрульного України

Инна Хананова

Сьогодні, 9 січня, начальник ГУ Національної поліції в Хмельницькій області Василь Віконський представив особовому складу Ірину Зелінську. Вона отримала посаду заступника начальника управління превентивної діяльності. Про це далі розповість «Хмельницький».

З Івано-Франківська до Хмельницького переїжджає ще один поліцейський. Ірина Зелінська родом з Луганської області. Їй 28 років. За освітою Ірина інженер-будівельник. Разом із сім'єю жінка покинула свій дім після початку воєнних дій на Сході. У 2016 році почала працювати в патрульній поліції Івано-Франківська. Ірина займала посаду заступника командира батальйону. Тепер її перевели на службу у Хмельницький. Вона керуватиме роботою груп реагування патрульної поліції. У Франківська жінка залишила матір та сина. Тому вона буде часто до них приїжджати.

За даними франківського видання «Місто», Ірина Зелінська буде працювати заступником начальника управління превентивної діяльності Дмитра Міхальця, який раніше також працював в патрульній поліції Івано-Франківської області. Дмитра Міхальця перевели на роботу до Хмельницького. Він отримав посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління превентивної діяльності. Сам чоловік родом із Хмельницького. Додамо, що Дмитро є найвищим патрульним в Україні. Його зріст становить 2 метри 6 сантиметрів. Під час служби в Івано-Франківську Дмитра Міхальця звинувачували у тому, що він побив учасника АТО. Наразі ще встановлюються усі деталі цієї справи.

Сьогодні офіційно заступника Дмитра Міхальця представив Василь Віконський, який очолив Нацполіцію Хмельницької області кілька місяців тому. Раніше він також працював в Івано-Франківську. Василь Віконський був заступником начальника ГУНП в Івано-Франківській області і куратором підрозділів превентивної діяльності. Ірина Зелінська зазначає, що для неї це велика честь - служити із Василем Віконським, адже вона співпрацювала з ним у Франківську.