Ви є тут

Найвищий патрульний України працюватиме у Нацполіції Хмельницької області

Инна Хананова

Сьогодні, 15 листопада, начальник ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський представив керівному складу поліції Дмитра Міхальця. Він отримав посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління превентивної діяльності.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, Дмитро Міхалець родом із Хмельницького. Свою кар'єру у поліції він розпочав у Києві. Саме там хлопець успішно пройшов конкурсний відбір та став патрульним. Тоді він займав керівну посаду. У підпорядкуванні Дмитра знаходилося 40 правоохоронців. Згодом, у 2016 році, він став керівником управління патрульної поліції в м. Івано-Франківську. Тепер поліцейського перевели на роботу в Головне управління Нацполіції у Хмельницькій області.

Зріст Дмитра Михальця становить 2 метри 6 сантиметрів. Він є найвищим патрульним в Україні. Під час служби в Івано-Франківську Дмитра Міхальця звинувачували в побитті учасника АТО. За даними місцевого видання «Галка», на початку вересня минулого року до Дмитра звернувся учасник АТО, колишній полонений з інвалідністю Іван Чайковський. Чоловікові виписали штраф за неправильне паркування. Тому учасник АТО прийшов до відділення поліції, щоб оскаржити цю постанову. Міхалець не вислухав заявника і наказав йому вийти з кабінету. Коли ж Чайковський відмовився це зробити, поліцейський застосував фізичну силу та завдав йому легкі тілесні ушкодження. Це підтверджено висновком судово-медичного експерта. Наразі ще з'ясовуються усі деталі справи.

Сьогодні офіційно нового керівника управління превентивної діяльності представив Василь Віконський, який очолив Нацполіцію області два місяці тому. Раніше він працював на посаді заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області і був куратором підрозділів превентивної діяльності.