Ви є тут

Олександр Симчишин випередив Віталія Кличка за рівнем заробітної плати

Инна Хананова

Громадський рух «Чесно» проаналізував, яку заробітну плату отримують мери українських міст. Вони визначили, хто з міських голів заробив найбільше у 2016 році. Яку заробітну плату отримав Олександр Симчишин, дізнавався «Хмельницький».

Громадський рух «Чесно» дослідив, яку зарплатню отримують українські мери. Дослідження проводилось на основі даних декларації, яку заповнювали мери міст за 2016 рік. Таким чином, найбагатшим мером став Володимир Буряк. Міський голова Запоріжжя заробив 385 719 гривень. Найменшу заробітну плату отримали мери Маріуполя і Кропивницького, яка становить трохи більше 56 тисяч гривень. За 2016 рік наш міський голова отримав 164 879 гривень офіційного прибутку. Це втричі більше, ніж середня заробітна плата. Очільник Києва Віталій Кличко заробив трохи менше, а саме 147 920 гривень. А от мер Львова Андрій Садовий отримав заробітну плату, що дорівнює 371 714 гривень.

Також варто згадати, що в рейтингу виконання передвиборчих обіцянок міський голова Хмельницького посів четверте місце. З 13 програмних обіцянок наразі виконано 5, ще 7 у процесі реалізації.

Олександр Симчишин народився 4 листопада 1980 року на Старосинявщині. В 2002 увійшов до десятки кращих студентів-істориків України. Два роки тому переміг у місцевих виборах та став мером Хмельницького. У 2016 році Олександр Симчишин отримав відзнаку «Гордість міста» у відомому телевізійному проекті «Новий інспектор Фреймут. Міста». Завдяки Олександру Симчишину Хмельницький потрапив на третю позицію в рейтингу комфортності міст журналу «Фокус». Також Хмельницький потрапив у п’ятірку лідерів міст за чистотою та в четвірку міст з найкращою інфраструктурою. Міський голова активно бореться з корупцією. За результатами Всеукраїнського муніципального опитування 2016-2017 років Олександр Симчишин отримав найвищий рівень довіри серед мерів. Діяльність міської ради зосереджується на економічному розвитку міста. Саме тому вперше було затверджено системний документ з підтримки підприємництва у місті. Також у 2017 році за ініціативи Олександра Симчишина пройшов Перший щорічний Форум економічного розвитку «Ринок інновацій та можливостей».