Ви є тут

На Хмельниччині затримали посадовця РДА, який отримав хабар за виготовлення будівельного паспорту на будинок

Инна Хананова

Працівник Кам’янець-Подільської райдержадміністрації отримав 2000 гривень хабара за виготовлення будівельного паспорту на будинок. Чоловіка затримали в його кабінеті. Йому загрожує до дванадцяти років ув'язнення.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу прокуратури Хмельницької області, з'ясувалося, що мешканець одного з сіл Кам’янець-Подільського району звернувся до районної державної адміністрації. Чоловік хотів оформити документи. Йому був потрібен будівельний паспорт для того, щоб підключити будинок до електричної мережі. Працівник РДА пообіцяв чоловікові, що владнає це питання швидко та без проблем. Однак за це він захотів матеріальну винагороду. Посадовець вимагав 2000 гривень за свою роботу. Тоді чоловіки домовилися та обговорили деталі.

Але про корупційні дії працівника РДА стало відомо правоохоронцям. Тому сьогодні, 11 грудня, в порядку ст. 208 поліцейські затримали головного спеціаліста одного з відділів Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації під час незаконного отримання хабара, що становить дві тисячі гривень. Усі гроші правоохоронці одразу вилучили та направили на експертизу.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі слідчі продовжують збирати усю необхідну кількість речових доказів, проводити експертизи та встановлювати подробиці справи. Незабаром затриманому оголосять про підозру у скоєнні даного правопорушення. Також буде з'ясовано, яку саме міру запобіжного заходу йому призначать. Працівникові РДА загрожує ув'язнення терміном від восьми до дванадцяти років. Крім того, в порушника можуть конфіскувати майно. Згодом справу передадуть до суду. Після детального розгляду усіх подробиць справи суд призначить покарання посадовцеві райдержадміністрації.