Ви є тут

Маленький хмельничанин презентував виставку зі світлинами українських зірок

Инна Хананова

Хмельничанин Влад Дріщук став учасником проекту «Здійсни мрію». Хлопчик представив власну фотовиставку зі світлинами українських зірок.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «Viva», у тринадцятирічного хмельничанина Влада Дріщука ДЦП. Хлопчику важко говорити, ходити та писати. У нього порушена дрібна моторика рук, тому Владу важко писати. Однак хлопчик навчився швидко працювати на планшеті, щоб не відставати від своїх однолітків.

Влад мріє стати професійним фотографом. Маленький хмельничанин відвідує гурток, щоб навчитися мистецтву фотографії. Зараз хлопчик фотографує на телефон, але мріє мати справжній професійний фотоапарат, щоб робити якісні світлини.

На початку листопада Влад став на крок ближчим до здійснення своїх бажань. Він став учасником проекту «Здійсни мрію». Хлопчик отримав унікальну можливість провести справжню професійну фотосесію. Його куратором став відомий український фотограф Вадим Яцун. Хлопчик працював у фотостудії та нарешті міг користуватися професійною технікою.

Хлопчик відвідав уроки з фотомистецтва, а також побував на виставці у Києві. Здобуті знання він закріпив за допомогою практичних занять у студії. Влад вчився правильно тримати фотоапарат, використовувати його функції та працювати зі світлом. А під час останнього заняття його моделями стали популярні вітчизняні зірки, серед яких: співачки Світлана Тарабарова, Лавіка, Ната Сміріна і ведуча Лідія Таран. Це була приємна несподіванка для хлопчика.

Своїми враженнями від роботи з Владом поділилися відомі українські зірки.

«Таких дітей, як Влад, я називаю обдарованими. У них відкрите серце, вони не замислюються, хто і що про них подумає. У таких дітей є щирість, яку я дуже ціную. Цей проект надихає, такі справи нагадують мені про те, що я живу і що не можна втрачати час. Якщо є сили і можливість працювати, працюй. Історія Влада мене захопила, тому я із задоволенням взяла участь в цій фотосесії. Він мріє стати фотографом. І я впевнена, що коли людина щиро чогось хоче, то для нього не існує взагалі ніяких бар'єрів», - поділилася враженнями Світлана Тарабарова.

Також зйомка дуже сподобалася солістці гурту «Pur:Pur» Наті Сміріній. 

«Я, напевно, трохи шокувала Влада своїм зовнішнім виглядом, але мені хотілося його порадувати. Відмінний проект! Це прекрасно, коли даєш шанс відчути, наблизитися до своєї мрії, це додає дитині сил і впевненості, щоб в подальшому намагатися втілити це самостійно і повірити в себе. Віра в себе - це головне, що у нас є. У Влада особливий погляд, і я сподіваюся, що він обов'язково буде втілювати свої задуми», - сказала солістка групи Pur: Pur Ната Сміріна.

Однак на цьому сюрпризи не закінчилися. Хлопчик повернувся у рідне місто та пішов на заняття. У школі Влада вітали його рідні, друзі, вчителі та однокласники. Це було дуже зворушливо та щиро. Вони організували виставку його фотографій у навчальному закладі. Хлопчик дуже радів цьому, адже це була його перша фотовиставка. В день відкриття роботи Влада побачили понад 50 відвідувачів. Цю подію Влад запам'ятає на все життя.

«Я хочу в майбутньому мати свою власну студію і бути професійним фотографом. Поки я професійний десь відсотків на 10. Мені ще треба працювати і працювати», - розповів Влад.

Мати Влада дуже радіє за свого сина.

«Це такий сюрприз! Всі його вітають! Це дуже зворушлива момент, і для мами особливо. І мене Владик запалив вже цією справою, поруч з ним мені теж захотілося освоїти фотографію. Я хочу побажати йому успіхів, щоб він не здавався!», - сказала мама Влада Олена.

Додамо, що проект «Здійсни мрію» створений для діток, які щодня докладають зусиль та не здаються, незважаючи ні на що. Проект здійснює мрії діток, для яких кожен прожитий день - це диво. Проект діє вже цілий рік. За цей час вдалося здійснити мрії понад 50 діток з різних куточків нашої країни.