Ви є тут

«Практики АРТистичні»: у Хмельницькому стартував новий арт-проект

Инна Хананова

Фото - Хмельницький обласний художній музей

Фото - Хмельницький обласний художній музейФото - Хмельницький обласний художній музейФото - Хмельницький обласний художній музейФото - Хмельницький обласний художній музейФото - Хмельницький обласний художній музей

У Хмельницькому започаткували новий цікавий арт-проект для прихильників мистецтва. Що собою являють «Практики АРТистичні» та коли будуть проводитися заняття, дізнавався «Хмельницький».

У Хмельницькому обласному художньому музеї стартував новий проект «Практики АРТистичні». Цей проект орієнтований на усіх, хто лише вчиться або вже вміє малювати. З собою відвідувачі повинні мати папір зручного формату і кольору, графічні матеріали (олівці, вугілля, маркери, ручки, фломастери тощо).

Ініціатори проекту переконують, що не лише досвід та знання є запорукою успіху у мистецтві. Велику роль відіграє саморозвиток та самовдосконалення. Завдяки спільному мистецькому простору відвідувачі «Практик АРТистичних» можуть отримати унікальний досвід та підвищити свій рівень майстерності. Такі зустрічі є чудовою мотивацією художників до нових творчих ідей.

«Практики АРТистичні» стартували у вівторок, 5 грудня. А вчора, 7 грудня, пройшло друге заняття. Відвідувачі малювали натуру. У просторі музею багато мистецьких творів, що надихають на створення унікальних шедеврів. Проект вже отримав прихильність серед художників міста. «Практики АРТистичні» популярні серед школярів, студентів, художників та аматорів, які не уявляють свого життя без мистецтва. Незважаючи на різний рівень майстерності, усі учасники доклали зусиль, щоб розкрити свій потенціал та створити чудові роботи.

За словами організаторів проекту, завдяки спільній роботі відвідувачі можуть постійно розвиватися та отримувати натхнення для створення шедеврів. Крім того, усі відвідувачі мають можливість обмінятися думками щодо тих чи інших робіт.

«Практики АРТистичні» будуть проходити кожен вівторок та четвер, в Хмельницькому обласному художньому музеї, який розташований на вулиці Проскурівській, 47. Початок занять о 17:00. Долучитися до мистецького проекту можуть усі бажаючі.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: