«Велике новорічне планування»: у Хмельницькому відбудеться тематична гра-тренінг

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудеться цікава тематична гра-тренінг. Усі бажаючі зможуть інтерактивно сформувати свої плани на Новий 2018 рік. Коли та де пройде тренінг, дізнавався «Хмельницький».

До Нового року залишається все менше часу. Потрібно встигнути придбати подарунки рідним, друзям та колегам, купити новорічні смаколики до святкового столу, новорічну атрибутику та завершити усі справи. Але не менш важливо підвести підсумки року, який минає. Це допоможе зрозуміти, яких цілей вдалося досягти, яким був цей рік тощо. Також необхідно запланувати події Нового року. Це дозволить впевненіше рухатися до своєї мети та чітко бачити цілі. Вони можуть бути як короткостроковими, так і довгостроковими. Наприклад, хтось хоче схуднути, для когось важливо відправитися у подорож різними країнами світу, а комусь важливо вивчити іноземну мову. В кожного свої різні цілі. Потрібно вміти їх конкретно сформувати та призначити часові рамки їхнього досягнення. Про все це та багато іншого розкажуть хмельничанам під час гри-тренінгу «Велике новорічне планування», яка відбудеться на наступному тижні.

За словами організаторів, під час заходу відвідувачі навчаться формувати власний «Маніфест року», загальне послання, зміст і значення Нового року у їхньому житті. Також усі учасники будуть підбивати підсумки 2017 року та визначать, яким він був для кожного. Крім того, присутні зможуть створити інтерактивний план дій на Новий 2018 рік, прокласти шлях їхньої реалізації тощо. Кожен зможе пропрацювати перешкоди, які можуть з'явитися на шляху досягнення цілей, а також навчитися їх долати. Також учасники створять сценарій реалізації бажаних результатів у Новому році.

Таким чином, відвідувачі тренінгу навчаться чітко формувати та розуміти свої цілі, складати план їхнього досягнення та «проживуть» майбутній рік у форматі гри.

Автор заходу: майстер перетворень, психолог, автор і ведуча трансформаційних ігор Ірина Томіліна.

Захід відбудеться у форматі трансформаційної гри-тренінгу на 10 осіб.

Отже, «Велике новорічне планування» відбудеться у наступну суботу, 16 грудня, в Агенції Сталого розвитку, яка розташована за адресою: вулиця Героїв Майдану, 38. Захід розпочнеться о 10:00 та триватиме до 18:00.

Для участі треба обов'язково зареєструватися за тел.: 067 586 74 91.

Вулиці, що згадуються: