«Сад ангельських пісень»: у Хмельницькому відбудеться виставка дитячих робіт на різдвяну тематику

Ви є тут

Инна Хананова

Новорічно-різдвяні свята у багатьох асоціюються з вірою у диво. Кожен прагне подарувати своїм близьким тепло, турботу та любов. Це можна зробити за допомогою добрих слів, вчинків або подарунків. Усі знають, що річ, яка зроблена своїми руками, це найкращий подарунок. Це можуть бути, наприклад, іграшки або сувеніри на різдвяну тематику. Отримати натхнення для творчості можна, відвідавши виставку народної іграшки та різдвяно-новорічної атрибутики. Коли буде проходити цей захід та де, далі розповість «Хмельницький».

«Сад ангельських пісень» - таку назву має виставка української народної іграшки та різдвяно-новорічної атрибутики. Відкриття виставки відбудеться у середу, 20 грудня, о 16:00, у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, яка розташована на вулиці Проскурівській, 67. Свої роботи презентують відвідувачам п'ять шкіл естетичного виховання міста. Учасниками виставки стануть учні, віком від 6 до 16 років.

У кожної дитини є своя улюблена іграшка, яка може бути м'якою або дерев'яною. Багато дорослих досі зберігають свою ляльку або ведмедика, з якими пов'язано так багато теплих спогадів. Крім того, звичай берегти свою дитячу іграшку насправді пов'язаний з давніми українськими традиціями. Оскільки колись вони вважались оберегами. Наприклад, лялька-мотанка є оберегом та символом зв'язку між поколіннями. Додамо, що кожна українська іграшка щось символізує. Зокрема, дзвіночки є символом добрих новин, серце означає любов, а ангели є охоронцями родини. Тематикою виставки, яка буде проходити у Хмельницькому, обрали різдвяних ангелів. Саме вони завжди допомогають людям у добрих вчинках та оберігають від негараздів. 

Відвідувачі виставки зможуть оцінити творчість юних хмельничан та поринути у неповторну казкову атмосферу. Ця експозиція подарує кожному святковий настрій та дозволить відкрити для себе особливості українських обрядів.

Виставка розпочнеться 20 грудня. Відвідати її можна буде до 19 січня наступного року. Вхід безкоштовний.

Вулиці, що згадуються: