Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Шевченка відзначає 80 річницю з дня заснування

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Тараса Шевченка відзначає 80 річницю з дня створення. Цей заклад входить у п’ятірку найстаріших книгозбірень України, що обслуговують юних читачів. Крім святкових заходів, у бібліотеці організували також науково-практичну конференцію. Своїм цінним досвідом ділилися бібліотекарі з різних міст України.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», обласна книгозбірня ім. Тараса Шевченка відзначає 80-річчя. Заклад розпочав роботу ще у 1937 році у Кам'янці-Подільському та обслуговував 3 тисячі юних читачів. Згодом заклад перемістили у Хмельницький. Він працював на місці теперішнього ЦУМу. А вже у 1974 році бібліотека почала функціонувати у приміщенні, в якому працює і зараз. Додамо, що це приміщення будували саме для дитячої бібліотеки, враховуючи смаки і потреби маленьких відвідувачів.

Генеральний директор Національної бібліоетки України для дітей Алла Гордієнко розповідає, що обласна дитяча бібліотека є взірцем роботи з маленькими читачами для всієї України. Вона є лабораторією бібліотечного обслуговування для всіх книгозбірень України.

Наразі в обласній дитячій бібліотеці функціонує вісім відділів. Вона обслуговує 17 тисяч юних читачів. Працівники закладу завжди шукають креативний підхід до кожної дитини. Наразі, крім необхідної літератури, юні читачі можуть скористатися мережею Інтернет, відвідувати різноманітні майстер-класи, спілкуватися з відомими письменниками та проявляти свої таланти. Саме тут діти можуть отримати сучасну українську книгу та познайомитися з цікавою літературою. Це дає змогу розширити свій кругозір, завжди дізнаватися про новинки літератури, а також слідкувати за новими тенденціями.

З нагоди ювілею у бібліотеці відбулася науково-практична конференція. Під час заходу було обговорено питання формування національно-патріотичної свідомості дітей у бібліотечному просторі Хмельниччини.

Також наступного року заплановано оновити інтер'єр бібліотеки та додати цікавих елементів для відвідувачів.

Може бути цікаво: