«Відповідальні батьки»: у Хмельницькому відбудуться тренінги про безпеку дорожнього руху

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому відбудуться тренінги в рамках проекту «Відповідальні батьки». Під час заходу будуть розглядати питання безпеки дорожнього руху для дітей. Учні 1-3 класів отримають у подарунок світловідбиваючі жилети. Коли будуть проходити тренінги та що чекає на відвідувачів, розповість «Хмельницький».

Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» спільно з Соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить!» проводитимуть у Хмельницькому тренінги «Відповідальні батьки». Під час зустрічей батькам будуть розповідати про безпеку дорожнього руху для дітей. В рамках проекту хмельницькі школярі отримають 600 світловідбиваючих жилетів. Адже у темну пору доби саме світловідбиваючі елементи на одязі дозволяють водієві побачити пішохода. Акція спрямована на те, щоб зменшити кількість аварій та травматизм серед пішоходів. 

Саме батьки є прикладом для кожної дитини. Тому вони, в першу чергу, повинні демонструвати правильну поведінку на дорозі та пояснювати дитині основні правила безпеки дорожнього руху.

За словами організаторів, освітній проект «Відповідальні батьки» розглядатиме такі важливі питання: як вберегти дитину від аварії, як правильно надати першу медичну допомогу допомогу дітям будь-якого віку у разі ДТП. Також учасники дізнаються, як навчити дитину правильно поводитись на дорозі, як правильно використовувати дитячі крісла в автомобілях, які місця у транспорті найбезпечніші. Крім того, будуть розглянуті питання ризиків керування для вагітних та які психологічні пастки можуть чекати на дорозі.

Тренери проекту: Ольга Дробишева (м. Київ) та Олена Стріха (м. Київ). 

Отже, тренінги будуть проводитися:

  • 29 листопада, о 12:00, вул. Кам’янецька 94/2;
  • 29 листопада, о 16:00, вул. Свободи 2/1 (короткий курс, 1 год., в рамках освітянського форуму);
  • 30 листопада, о 10:00, гімназія №1, вул. Подільська, 111 (перший тренінг);
  • 30 листопада, о 17:00, Подільський тренінговий центр вул. Соборна, 1 (другий тренінг). 

Тривалість одного тренінгу становить 3,5 години. Для того, щоб стати його учасником, потрібно обов'язково зареєструватися та заповнити анкету. Участь у тренінгу є безкоштовною. Зустрічі спрямовані на молодих батьків та тих, хто планує ними стати у майбутньому.