У Хмельницькому відбудеться безкоштовне заняття з англійської мови, присвячене темі цінностей

Инна Хананова

Хмельничани можуть покращити свій рівень знань з англійської мови абсолютно безкоштовно. У Хмельницькому триває курс занять «English Speaking Club». Цього разу відвідувачі клубу будуть спілкуватися на тему цінностей. Модератором зустрічі буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Як і де буде проходити заняття, детальніше розповість «Хмельницький»

Кожен знає, що для вивчення іноземної мови потрібно постійно практикуватися. Не зайвими будуть фільми, книги та музика іноземною мовою. Але велику роль у вивченні мови відіграє саме спілкування. 

Кілька місяців тому у Хмельницькому відновив свою роботу «English Speaking Club». Відвідувачі клубу можуть розвинути свої навики володіння англійською мовою, поспілкуватись з однодумцями на актуальні теми, висловити свою думку. Це дозволить удосконалити свої знання, повторити основні правила тощо. Кожне заняття клубу є тематичним. Відвідувачі активно спілкуються між собою у позитивній атмосфері, діляться своїми думками з приводу того чи іншого питання, розповідають про свої захоплення тощо.

Чергове англомовне заняття відбудеться вже цієї п’ятниці, 1 грудня, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Початок заняття - о 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Цього разу заняття буде присвячено темі: «Цінності». Хмельничани можуть прийти в Центр «Вікно в Америку» та вдосконалити свій рівень знань з англійської мови. На перший погляд, тема цінностей є досить простою. Однак насправді цінності впливають на наше життя та визначають наші вчинки. У кожної людини є власна система цінностей, сформована культурою та сім'єю. Сюди можна віднести повагу, любов, дружбу, чесність, толерантність, подяку тощо. Під час заняття кожен зможе розповісти про свої цінності та про те, як вони впливають на його життя. Також модератор зустрічі зупиниться на розгляді відмінностей між цінностями українців та американців. Заняття дозволить розширити свій кругозір та корисно провести час у затишній атмосфері разом з однодумцями.

Модератором заняття з англійської мови для усіх бажаючих хмельничан буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Понад рік тому вона переїхала з США до України. Її мрією завжди була волонтерська діяльність. В Україні Ешлі познайомилася з новими людьми, вивчила українську мову та культуру. Дівчина прагне допомогти людям досконало оволодіти іноземною мовою та поділитися своїми знаннями.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: