П'ятикласники школи №14 відвідали екскурсію у міській раді

Инна Хананова

У Хмельницькому тривають екскурсії міською радою для школярів міста. Цього разу пізнавальну екскурсію провели для п’ятикласників середньої загальноосвітньої школи №14.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 розташована на вулиці Спортивній, 17. Заклад заснували ще у 1951 році. У 1975 році тут організували туристичний гурток, а згодом добудували шкільну їдальню. У 2002 році в школі відкрили комп'ютерний клас. Зараз у школі діють бібліотека, два спортивних зали, дві їдальні, майстерня з обробки дерева та металу і два комп'ютерних класи.

У п'ятницю, 24 листопада, на екскурсію до міської ради завітали учні середньої загальноосвітньої школи №14. Керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій привітала гостей та провела для них цікаву екскурсію міською радою. Спочатку дітям продемонстрували сесійну залу. Тут вони дізнались про особливості роботи міської ради та виконавчого комітету. Учні розповіли Юлії Сергіївні про свої захоплення та про гуртки, які вони відвідують після школи. Також дітки поділилися своїми думками щодо того, яким хочуть бачити рідне місто у майбутньому. Далі вони активно обирали серед однокласників міського голову, його заступників та секретаря міської ради. Хлопчик Ростислав, якого обрали очільником міста, зачитав текст присяги міського голови. Школярам навіть вдалося посидіти на робочих місцях депутатів у залі. Діти активно обговорювали між собою екскурсію. Потім усі сфотографувалися на згадку.

Також традиційно школярі дізналися багато цікавих історичних фактів про місто. Учні побачили галерею з портретами колишніх міських голів.

Також діткам вдалося познайомитися з міським головою Олександром Симчишиним. Крім того, зі школярами поспілкувався секретар міської ради Михайло Кривак. Раніше він працював директором цієї школи. Також Михайло Кривак викладав біологію та географію. Він розповів, що досі сумує за рідною школою та учнями.

«Сумую за моїм попереднім місцем роботи, я і зараз себе почуваю учителем і директором школи. Завжди з великою радістю приходжу до школи на свята, зустрічаюсь з педагогами й учнями, а сьогодні ви прийшли до мене у міську раду, де я зараз працюю. Сьогодні, дякуючи керуючому справами та екскурсоводу, ви дізналися багато нового про Хмельницьку міську раду», - зазначив секретар міської ради Михайло Кривак, звертаючись до школярів.

Михайло Михайлович також розповів про особливості своєї роботи. Він побажав усім хлопчикам і дівчаткам успіхів у навчанні, завжди досягати своїх цілей, бути наполегливими та відповідальними. Далі учні завітали до кабінету Михайла Кривака.

Дітям дуже сподобалася екскурсія. На завершення зустрічі п'ятикласникам вручили сувеніри на згадку. Юлія Сабій побажала дітям всього найкращого.

Екскурсанти завдяки жеребкуванню визначили, що наступними міську раду відвідають учні НВК №10.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: