Ви є тут

«Діти про сервіс»: маленьким хмельничанам розповіли про усе, що пов'язане з автомобілями

Инна Хананова

У рамках Всеукраїнської акції «Діти про сервіс» працівники сервісного центру МВС відвідали хмельницьких школярів та розповіли їм про усе найцікавіше, пов'язане з автомобілями.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу регіонального сервісного центру МВС у Хмельницькій області, мабуть, багато дітей мріють у майбутньому навчитись керувати автомобілем, мати свій власний транспортний засіб. У дитинстві хлопчики або навіть дівчатка часто граються іграшковими машинками. Деякі діти хочуть стати поліцейськими або рятувальниками і оволодіти навичками керування машиною. Але важливо з дитинства навчати дітей правилам дорожнього руху, розповідати про особливості керування автомобілем. Також діткам потрібно пояснювати, як правильно слід поводити себе на дорозі, які небезпеки можуть на них чекати тощо. 

Тому у вівторок, 21 листопада, працівники оновленого сервісного центру МВС завітали до Навчально-виховного комплексу №4, який розташований на вулиці Перемоги, 9. Вони поспілкувались з учнями 2-Д класу. Фахівці розповіли діткам про особливості державного сервісу. Вони пояснили, що кожен повинен зробити та навчитися для того, щоб у майбутньому правильно та безпечно керувати транспортними засобами. Також фахівці Центру розповіли школярам про те, що важливо завжди сумлінно дотримуватися правил дорожнього руху. 

Заняття проходило в ігровій формі. Діти із зацікавленням слухали працівників сервісного центру МВС. За допомогою навчальних буклетів учні детальніше ознайомилися з номерними знаками, автомобільними кодами регіонів України тощо. 

Також кожному вручили тематичні закладки у підручники з серії «Турбота це…». Усі дітки отримали яскраві повітряні кульки та різноманітні смаколики. Загалом зустріч з працівниками сервісного центру МВС пройшла насичено та цікаво. Діти отримали багато корисної інформації, яка їм знадобиться.