Ви є тут

У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion»

Инна Хананова

Протягом 18-19 листопада, у Хмельницькому відбувся заключний етап грантового проекту «Критична думка» – Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion».

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради, у приміщенні Хмельницького університету управління та права протягом минулих вихідних відбувся заключний третій етап грантового проекту «Критична думка»  – Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion». Організатором проекту виступила громадська організація «Молодіжний вибір».

Основне завдання цього проекту полягає в тому, щоб сформувати у молоді відповідальне ставлення до соціально-економічного, політичного та культурного розвитку України. Кожен з молодих людей повинен свідомо здійснювати свій вибір, вміти відстоювати власну думку, висловлювати свої думки з приводу того чи іншого питання, не стояти осторонь важливих подій, які відбуваються у нашій країні, а бути активним та цілеспрямованим громадянином. Велику роль у цьому відіграє участь у різноманітних дебатних засіданнях та чемпіонатах. Саме тут молодь може навчитися правильно висловлювати свої думки та відстоювати власну позицію. 

Проект складався з трьох етапів:

  1. «Дебатна майстерня»;
  2. Шкільний міський дебатний чемпіонат;
  3. Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion».

Всеукраїнський дебатний турнір «Critical Opinion» - це змагання між командами у вигляді своєрідних парламентських дебатів. Вони проходять 2 дні. Турнір складається з двох етапів. За результатами першого етапу визначають 8 команд, які проходять у півфінал.

У фінальному заході взяли участь 35 команд, які складалися з двох учасників із 7 міст України (Хмельницького, Тернополя, Вінниці, Дніпра, Харкова, Одеси, Луцька). Усі фіналісти заходу візьмуть участь у Чемпіонаті України з дебатів 2018 року, який пройде у місті Дніпро.

Дивіться у "Великому довіднику":