Ви є тут

«Яка твоя історія?»: у Хмельницькому відбудеться тематичне заняття з англійської мови

Инна Хананова

Хмельничани можуть покращити свій рівень знань з англійської мови абсолютно безкоштовно. У Хмельницькому відбудеться чергове заняття «English Speaking Club», присвячене темі історій. Модератором зустрічі буде американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет.

Як повідомляє «Хмельницький», для того, щоб досконало оволодіти іноземною мовою, потрібно постійно практикуватися, переглядати фільми, читати книги, слухати музику, спілкуватися тощо. Завдяки цьому можна значно підвищити свій рівень знань. У сучасному світі знання англійської мови є необхідними для працевлаштування у престижну компанію.

Цього року, влітку, у Хмельницькому відновив свою діяльність «English Speaking Club». Відвідувачі клубу можуть розвинути свої навики володіння англійською мовою, поспілкуватись з однодумцями на цікаві теми. Це дозволить удосконалити свої знання, повторити основні правила тощо. Кожне заняття клубу присвячене певній темі. Відвідувачі активно спілкуються між собою у позитивній атмосфері, діляться своїми думками з приводу того чи іншого питання, розповідають про свої захоплення тощо.

Чергове англомовне заняття відбудеться вже цієї п’ятниці, 24 листопада, у Центрі «Вікно в Америку», що знаходиться в Обласній науковій бібліотеці, на вулиці Героїв Майдану, 28. Заняття розпочнеться 17:00. Воно буде безкоштовне. Відвідувати заняття можуть люди різного віку та професій. 

Заняття буде присвячено темі: «Яка твоя історія?». Хмельничани можуть прийти та вдосконалити свій рівень знань з англійської мови. Щодня ми дивимось телепередачі, фільми, читаємо книги. Вони розповідають нам різноманітні захоплюючі історії. Однак у кожного з нас є власна, не менш цікава історія з життя. Кожного дня нас оточують комедії та драми. Вони наповнюють наше життя яскравими емоціями та враженнями, змушують нас плакати або сміятися. Цього разу під час заняття усі відвідувачі зможуть розповісти свої власні історії, які кардинально змінили їхнє життя. Заняття дозволить удосконалити мовні навички та корисно провести час у комфортній атмосфері разом з однодумцями.

Безкоштовне заняття з англійської мови для хмельничан проведе американський волонтер Корпусу Миру Ешлі Олет. Понад рік тому вона переїхала з США до України. Дівчина завжди мріяла стати волонтером і досягла цього. Ешлі познайомилася з новими людьми, вивчила українську мову та культуру. Вона прагне допомогти людям досконало оволодіти іноземною мовою.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: